Jakiś czas temu poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty marki Fairtex, z tej okazji mogliście przeczytać na naszym blogu artykuł Fairtex – marka wykuta w ogniu Muay Thai. Nie spoczywamy na laurach i wciąż poszerzamy dla Was nasz asortyment. Ostatnimi czasy do naszej oferty dołączyły marki takie jak Fuji Sports oraz Rival Boxing. Niniejszym wpisem chcemy przybliżyć Wam profile tych marek.

FUJI SPORTS

Marka FUJI Sports jest znana z wysokiej jakości gi do BJJ, Judo czy też Karate. Sama siedziba firmy mieści się w USA, jednak nazwa nawiązuje oczywiście do najwyższego szczytu Japonii. W przypadku marki to ma oznaczać – szczyty siły, pasji oraz piękna. Misją marki jest dostarczanie najlepszego sprzętu w najlepszej cenie. Marka została założona przez Senseia Franka Hatashitę, posiadacza ósmego Dan w Judo i wiceprezydenta Międzynarodowej Federacji Judo. Jest to także przewodniczący Panamerykańskiej Federacji Judo i persona, która miała kluczowy wpływ na wprowadzenie dyscypliny do Igrzysk Olimpijskich.

Aktualnie FUJI produkuje sprzęt pod wodzą córki Franka – Lii a także Jimiego Pedro – czterokrotnego olimpijczyka, dwukrotnego medalisty IO, mistrza świata w Judo oraz ostatnio trenera Olimpijskiego. Projektanci wiedzę czerpią także od takich osób jak Kayla Harrison – złota medalistka IO, a marce zaufały takie osobistości jak Travis Stevens i Ronda Rousey, legenda BJJ Royler Gracie, zawodnik Bellatora Rick Hawn czy weteran mat Xande Ribeiro.

Produkty jakie polecamy to seria gi Suparaito dla mężczyzn czy przeznaczona dla kobiet linia Blossom. Również najmłodsi mogą trenować w kimonach Fuji dzięki specjalnej, dziecięcej serii Saisho. Wszystkie modele kimon ze stajni Fuji Sports są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach.

fujisports

RIVAL BOXING

Rival Boxing to kanadyjska marka, której misją jest zrewolucjonizowanie branży sprzętu bokserskiego. Po dziesięciu latach działalności śmiało można stwierdzić, że tej marce ta sztuka już się udała, jednak rewolucjonizowanie trwa nadal i kolejne produkty firmy jedynie podnoszą i tak wysoko zawieszoną poprzeczkę. Dekadę temu, kiedy firma wdrażała innowacyjne produkty, wielu innych producentów kopiowało ich rozwiązania korzystając z własności intelektualnej Rival Boxing. Dało to włodarzom marki do myślenia, jednocześnie pokazując, jaki wkład w rozwój sprzętu wniosła mała i młoda firma. To tylko napędziło zespół do działania.

Coś, co istniało jako działalność „od przypadku do przypadku” stało się potęgą, o której produktach wielu czołowych bokserów mówi „to najlepsze rękawica jakie kiedykolwiek włożyłem”. Aktualnie rękawice używane są zarówno przez początkujących zawodników znanych z „czterorundówek” po absolutny top w postaci najlepszego obecnie technicznie boksera – Vasyla Lomachenko i niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej Anthony’ego Joshua. Po dziesięciu latach działalności marka zmieniła się, jednak ludzie ją tworzący pozostali tacy sami, i to oni oraz ich misja świadczą o sukcesie Rival Boxing.

Szczególnie polecamy kultowe już rękawice RFX-Guerrero Pro Fight, buty bokserskie z serii RSX-ONE Classic czy model rękawic RS1 Pro Sparring. Pozostałe modele i produkty marki Rival Boxing znajdziecie na stronach naszego sklepu.

Poza rozszerzaniem naszej oferty nieustannie wprowadzamy także nowe modele produktów marek już u nas obecnych. Jeżeli jesteście zainteresowani nowościami, dostawami towaru oraz konkursami i tym, co u nas słychać – zajrzyjcie na nasz fanpage na Facebook’u.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zespół MMAniak.pl