Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 288,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Extreme Hobby

Extreme Hobby

Extreme Hobby to marka która powstała w 2011 i niemal od razu podbiła serca fanów MMA, sportów ekstremalnych i kibiców. Jednym z czynników wyróżniających Extreme Hobby na rynku są bardzo ciekawe wzory graficzne, przede wszystkim jednak firma stawia na jakość! Wytrzymałe i najwyższej jakości materiały zapewniają długotrwałą żywotność. W końcu hasło marki to DURABILITY AND RIVALRY!

Nasz sklep posiada duży wybór produktów Extremy Hobby. Poza typową odzieżą skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu tej marki. W skład naszej oferty wchodzą np. rashguardy Extreme Hobby. Produkty te cechują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Wykonane są z bardzo nowoczesnych, odprowadzających pot materiałów. Kawałki materiałów z jakich uszyty jest każdy rashguard Extreme Hobby połączone są wytrzymałymi, elastycznymi płaskimi szwami dzięki czemu nie drażni on skóry podczas wykonywania aktywności fizycznej. Cała odzież kompresyjna marki Extreme Hobby w większości przypadków produkowana jest w kolorystycznych kompletach góra/dół dzięki czemu możesz zakupić cały komplet, który doskonale komponuje się ze sobą i stanowi jedną spójną całość. Każdy rashguard Extreme Hobby cechuje się efektownym i dopracowanym wzornictwem. Czy szukasz produktów stonowanych czy takich, w których raczej nie przejdziesz niezauważony to Extreme Hobby jest właśnie dla Ciebie.

Drugą grupą produktów Extreme Hobby są spodenki do sportów walki w skład których zaliczają się: spodenki do MMA, spodenki do Muay Thai, leginsy i spodenki do Vale Tudo. Dwie pierwsze kategorie spodenek są luźne, nie przylegają do ciała. Cechują się większa swobodą ruchów. Spodenki Extreme Hobby wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Spodenki MMA zrobione są z pogrubionego poliestru dzięki czemu są wytrzymałe na szarpanie zarówno podczas sparingów MMA jak i typowego grapplingu. Spodenki do Muay Thai Extreme Hobby są doskonałą alternatywą dla spodenek tajskich producentów. Cechują się niższą ceną, bardzo dobrą jakością oraz widowiskowym wzornictwem. 

Leginsy do treningu oraz spodenki do Vale Tudo stanowią doskonałe uzupełnienie wymienionego wcześniej rodzaju odzieży jaką jest rashguard Extreme Hobby. Firma produkuje te produkty nawiązując kolorystycznie do rashguardów dzięki czemu z łatwością jesteś w stanie stworzyć efektowny, pasujący do siebie komplet. Dodatkowo odzież kompresyjna stabilizuje twoje mięśnie podczas treningu i utrudnia przeciwnikowi chwytanie cię.

Extreme Hobby to polska marka, która jest obecna na naszym rynku od 2011 roku. Dzisiaj firma jest parterem odzieżowym największych organizacji sportów walki w naszym kraju a swoją sieć dystrybucji rozszerzyła także na inne kraju europejskie. Produkty Extreme Hobby nasz sklep sprzedaje niemal od samego początku a jako, że jesteśmy osobami, które same trenują to wielu z nas używa w swoich treningach właśnie produkty tej marki. Wszystko zgodnie z dumnym hasłem firmy: DURABILITY AND RIVALRY.