Lista produktów marki Cleto Reyes

Cleto Reyes

Cleto Reyes

Historia marki sięga roku 1938 kiedy młody Cleto Reyes po stoczeniu widowiskowej walki amatorskiej postanowił wypuścić swoją serię rękawic do boksu... Obecnie produkty Cleto Reyes mają znaczące miejsce na rynku międzynarodowym i są eksportowane do pięciu różnych kontynentów za zgodą głównych organizacji światowych. Rękawice bokserskie Cleto Reyes otrzymały liczne wyróżnienia, takie jak meksykańska National Exports Award w 1994 r. (Przyznawana corocznie przez meksykański Departament Handlu i Przemysłu dla wyróżniających się firm meksykańskich.) To co na początku było potrzebą, później stało się wielką pasją do boksu. Don Cleto Reyes Castro poświęcił życie szlachetnej szermierce na pięści i perfekcji w produkcji rękawic!

Do dnia dzisiejszego rękawice bokserskie Cleto Reyes produkowane są z najlepszej jakościowo skóry naturalnej z zachowaniem niespotykanej staranności w wykonaniu. Wypełnienie rękawic zrobione jest z wytrzymałego lateksu a konstrukcja stworzona z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa osoby używającej rękawic. To wszystko powoduje, że rękawice tej meksykańskiej firmy będą dla Twojej dłoni jak dobrze skrojony garnitur.

Poza klasycznymi rękawicami treningowymi czy wiązanymi Cleto Reyes produkuje także resztę profesjonalnego sprzętu używanego przez najlepszych bokserów. Kask bokserski Cleto Reyes, który znajduje się w naszej sprzedaży to bezsprzecznie jeden z najlepszych tego typu produktów na rynku. Jest lekki i doskonale chroni a szyna z przodu kasku zabezpiecza nos boksera podczas najcięższych sesji sparingowych. Firma produkuje również doskonałe zabudowane suspensory do boksu, które poza zabezpieczeniem samych genitaliów chronią również okolice podbrzusza oraz pełny asortyment trenerski taki jak tarcze bokserskie, worki, gruszki itp.

Cleto Reyes to jedna z takich marek, której legenda jest znana zanim produkty wejdą na rynek. Używana przez najlepszych bokserów na świecie takich jak m.in. Manny Pacquiao. Dzięki naszemu sklepowi teraz możesz ją mieć u siebie.