Sklep MMAniak.pl powstał w lipcu 2007 roku. Nasze początki sięgają wczesnego okresu rozwoju MMA, BJJ i Submission Fighting w Polsce. W momencie powstania byliśmy drugim tego typu sklepem w naszym kraju. Zaczynaliśmy od wąskiego asortymentu produktów by obecnie dojść do pozycji sklepu nr 1 w Polsce i prawdopodobnie największego sklepu MMA w Europie Środkowo-Wschodniej.

 BOGATY ASORTYMENT

Dzięki wysokiej pozycji jaką wypracowaliśmy sobie przez lata działalności możemy zaoferować Naszym klientom bogaty asortyment w połączeniu z bardzo dobrymi warunkami pod kątem ceny i czasu realizacji zamówienia (wszystkie produkty jakie sprzedajemy mamy w danym momencie na stanie). Naszą ofertę staramy się uaktualniać i poszerzać tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

 OBSŁUGA KLIENTA

W działalności Naszej firmy na pierwszym miejscu stawiamy Klienta i duży nacisk kładziemy na jakość obsługi. Z przyjemnością odpowiadamy na wszystkie pytania i zapewniamy pełne wsparcie pomagając Klientom dobrać odpowiednie do ich oczekiwań produkty i rozmiary.

 WYŁĄCZNIE ORYGINALNE PRODUKTY

Sprowadzamy produkty tylko od producentów lub od ich autoryzowanych przedstawicieli. Dzięki temu dajemy 100% pisemną gwarancję, że wszystkie produkty w sklepie MMANIAK.PL są oryginalne.

 

Zapraszamy do zakupów
Ekipa MMAniak.pl