MMAniak.pl - Dla tych, co walczą!

MMAniak.pl to sklep dla wszystkich, którzy uderzają lub chwytają. Dla tych, którzy poprzez sporty walki dążą do przełamywania własnych barier.

Nieważne czy dopiero zaczynasz, jesteś pasjonatem czy walczysz na poziomie zawodowym, rozumiemy, że potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, który jest dopasowany do Twoich osobistych potrzeb i wymagań.

Jesteśmy zaangażowani w to, aby dostarczać Ci produkty i rozwiązania, pozwalające na solidny, komfortowy i efektywny trening. Wszystko to po to, aby już tylko Twoja wytrwałość i poświęcenie dzieliły Cię od osiągnięcia sukcesu.

Naszą misją jest wsparcie Cię podczas Twojej fighterskiej drogi. Łączy nas przynależność do tego samego środowiska sportów walki, w którym jesteśmy od ponad 15 lat.

Posiadamy pełną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, którym chcemy się dzielić, pomagać i towarzyszyć Ci podczas najbardziej wymagających wyzwań. Naszą walutą jest Twoje zaufanie.

Początki firmy

Nasz sklep powstał w połowie 2007 roku. Były to odległe czasy gdy MMA dopiero w Polsce raczkowało, nie było w naszym kraju ani jednego czarnego pasa w Brazylijskim Jiu-jitsu a wielu z najlepszych obecnie rodzimych zawodników dopiero rozpoczynało swoją przygodę z wyczynowym sportem stawiając pierwsze kroki na nielicznych wtedy amatorskich zawodach. Wielu z tych zawodników to także nasi byli lub obecni koledzy z ringu czy maty.

Powstanie firmy było odpowiedzią na brak na polskim rynku renomowanego sprzętu uznanych zagranicznych producentów. Pierwsze dostawy sprowadzaliśmy bezpośrednio z Brazylii i Stanów Zjednoczonych, nawet w Europie były one ciężko dostępne.

Asortyment

Przez wiele lat przez nasz sklep przewinęło się bardzo dużo marek. Wiele z nich wprowadziliśmy na rynek jako pierwsi w Polsce. Od samego początku działalności firmy stawialiśmy na sprzedaż produktów najwyższej jakości. Jakości, która w tamtych czasach nie była dostępna w naszym kraju. 

Jako, że cała kadra naszej firmy to osoby trenujące, z minimum kilkuletnim doświadczeniem w różnych sportach walki, na bieżąco porównujemy i testujemy produkty, które sprzedajemy. Tak wyklarowała się Nasza Misja, której trzymamy się do dzisiaj. Chcemy dostarczać osobom trenującym sporty walki wyłącznie profesjonalne produkty najlepszych światowych i polskich marek. Żadnego przypadku... 

Rozumiemy czego potrzebują Nasi Klienci i staramy się tak dobierać asortyment aby na każdym poziomie cenowym mieć wyłącznie sprawdzone produkty, które zdobyły zaufanie nas samych. Chyba nam się udało bo naszymi klientami jest wielu zawodowych fighterów - w tym także Ci z absolutnego topu polskich sportów walki.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Przez lata naszej działalności wspieraliśmy rodzimą scenę sportów walki. Byliśmy wielokrotnym sponsorem lub partnerem lokalnych oraz krajowych imprez w Polsce. Większość osób startujących na zawodach zna nas prawdopodobnie m.in. z Mistrzostw i Pucharu Polski Submission Fighting ADCC, Mistrzostw i Pucharu Polski BJJ, Amatorskiej Ligi MMA, warszawskiej Grandy i wielu innych...

Świat Sportów Walki

Obecnie nasz sklep posiada dużą rozpoznawalność na rynku sportów walki. Jesteśmy często polecani w wielu rozmowach bezpośrednich jako najlepsze miejsce do profesjonalnego zaopatrzenia się w produkty do trenowania. Staramy się czynnie doradzać i rozwiązywać problemy zakupowe adeptów sportów walki w całym kraju. W naszej ofercie znajduje się szeroka oferta sprzętu, odzieży i akcesoriów do sportów walki, treningu siłowego, funkcjonalnego oraz fitness. Jesteśmy długoletnim zaufanym partnerem najlepszych zagranicznych marek. Całość asortymentu uzupełniamy starannie dobranymi polskimi markami. 

Nasza firma jest również producentem własnej marki o nazwie StormCloud. Do jej stworzenia wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę ale również wzorowaliśmy się na najlepszych światowych producentach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Wam komfortowy i bezpieczny sprzęt w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do zakupów lub kontaktu z obsługą naszego sklepu. W skład naszej ekipy wchodzą wyłącznie specjalnie przeszkoleni, aktywni pasjonaci sportów walki więc z pewnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i pomożemy dokonać właściwego zakupu.

Pozdrawiamy
Ekipa MMAniak.pl