Początki firmy

Nasz sklep powstał w połowie 2007 roku. Były to odległe czasy gdy MMA dopiero w Polsce raczkowało, nie było w naszym kraju ani jednego czarnego pasa w Brazylijskim Jiu-jitsu a wielu z najlepszych obecnie rodzimych zawodników dopiero rozpoczynało swoją przygodę z wyczynowym sportem stawiając pierwsze kroki na nielicznych wtedy amatorskich zawodach. Wielu z tych zawodników to także nasi byli lub obecni koledzy z ringu czy maty.

Powstanie firmy było odpowiedzią na brak na polskim rynku renomowanego sprzętu uznanych zagranicznych producentów. Pierwsze dostawy sprowadzaliśmy bezpośrednio z Brazylii i Stanów Zjednoczonych, nawet w Europie były one ciężko dostępne.

Asortyment

Przez wiele lat przez nasz sklep przewinęło się bardzo dużo marek. Wiele z nich wprowadziliśmy na rynek jako pierwsi w Polsce. Od samego początku działalności firmy stawialiśmy na sprzedaż produktów najwyższej jakości. Jakości, która w tamtych czasach nie była dostępna w naszym kraju. 

Jako, że cała kadra naszej firmy to osoby trenujące, z minimum kilkuletnim doświadczeniem w różnych sportach walki, na bieżąco porównujemy i testujemy produkty, które sprzedajemy. Tak wyklarowała się Nasza Misja, której trzymamy się do dzisiaj. Chcemy dostarczać osobom trenującym sporty walki wyłącznie profesjonalne produkty najlepszych światowych i polskich marek. Żadnego przypadku... 

Rozumiemy czego potrzebują Nasi Klienci i staramy się tak dobierać asortyment aby na każdym poziomie cenowym mieć wyłącznie sprawdzone produkty, które zdobyły zaufanie nas samych. Chyba nam się udało bo naszymi klientami jest wielu zawodowych fighterów - w tym także Ci z absolutnego topu polskich sportów walki.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Przez lata naszej działalności wspieraliśmy rodzimą scenę sportów walki. Byliśmy wielokrotnym sponsorem lub partnerem lokalnych oraz krajowych imprez w Polsce. Większość osób startujących na zawodach zna nas prawdopodobnie m.in. z Mistrzostw i Pucharu Polski Submission Fighting ADCC, Mistrzostw i Pucharu Polski BJJ, Amatorskiej Ligi MMA, warszawskiej Grandy i wielu innych...

Świat Sportów Walki

Obecnie nasz sklep posiada dużą rozpoznawalność na rynku sportów walki. Jesteśmy często polecani w wielu rozmowach bezpośrednich jako najlepsze miejsce do profesjonalnego zaopatrzenia się w produkty do trenowania. Staramy się czynnie doradzać i rozwiązywać problemy zakupowe adeptów sportów walki w całym kraju. W naszej ofercie znajduje się szeroka oferta sprzętu, odzieży i akcesoriów do sportów walki, treningu siłowego, funkcjonalnego oraz fitness. Jesteśmy długoletnim zaufanym partnerem najlepszych zagranicznych marek. Całość asortymentu uzupełniamy starannie dobranymi polskimi markami. 

Nasza firma jest również producentem własnej marki o nazwie StormCloud. Do jej stworzenia wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę ale również wzorowaliśmy się na najlepszych światowych producentach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Wam komfortowy i bezpieczny sprzęt w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do zakupów lub kontaktu z obsługą naszego sklepu. W skład naszej ekipy wchodzą wyłącznie specjalnie przeszkoleni, aktywni pasjonaci sportów walki więc z pewnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i pomożemy dokonać właściwego zakupu.

Pozdrawiamy
Ekipa MMAniak.pl