Ochraniacze na zęby dla dzieci

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 125,00 zł

Kolor

Kolor

Ochraniacze na zęby dla dzieci – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Sporty walki to świetna zabawa, ale też pewne ryzyko. Na szczęście trenujących, na rynku istnieje szeroki wybór ochraniaczy na zęby, które chronią dziąsła, zęby, a także język i policzki przed uszkodzeniem w trakcie treningu. Są one nieodzowną częścią wyposażenia do praktycznie każdej dyscypliny sportów walki – od boksu po muay thai i od zapasów po brazylijskie jiu jitsu. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko produkty dla dorosłych, ale i ochraniacze na zęby dla dzieci. Zapewnij swojemu dziecku bezpieczne i bezkontuzyjne treningi, dobierając ochraniacz z tej kategorii – dzięki uniwersalnemu rozmiarowi dostosowanemu do potrzeb najmłodszych, ochraniacze są łatwe do dopasowania i wygodne w użyciu. Dobrze dobrany ochraniacz zmniejszy ryzyko potencjalnej kontuzji, skutecznie chroniąc uśmiech Twojego dziecka.

Wszystko, co musisz wiedzieć ochraniaczach na zęby dla dzieci

Każdy zawodnik – czy to dorosły, czy to dziecko – powinien być odpowiednio przygotowany na trening i zawody. Wystarczy niefortunny upadek lub zbyt mocny cios w szczękę, aby doszło do wybicia czy złamania zęba. Zadaniem ochraniaczy na zęby jest wyeliminowanie tego ryzyka. Co więcej zabezpieczają one też język, ponieważ podczas walki może dojść do jego przygryzienia.

Znaczna większość produktów sprzedawana jest w niegotowej postaci. Zakupiony model należy jeszcze uformować – dopasowując go do kształtu szczęki. Choć zdarzają się również egzemplarze, które można używać od razu po zakupie. Należy zaznaczyć, że ochraniacze na zęby dla dzieci dostępne są w wersji pojedynczej lub podwójnej. Pierwsza z nich chroni wyłącznie górny łuk zębowy, ale jest najczęściej wybierana przez sportowców. Dzieje się tak, ponieważ taki układ jest znacznie wygodniejszy dla zawodnika.

Ochraniacze są zazwyczaj pakowane w zestawie z pudełkiem, w którym można przechowywać uformowany produkt – bez ryzyka, że zostanie zabrudzony czy przypadkowo złamany.

Ochraniacze na zęby w ofercie MMAniak.pl

W asortymencie sklepu MMAniak.pl dostępne są akcesoria stworzone przez najsłynniejsze marki:

  • Venum
  • Opro.
  • StormCloud,
  • Shock Doctor,

Możesz mieć więc pewność, że ich produkty zostały wykonane z bezpiecznych materiałów. W sprzedaży znajdziesz zarówno ochraniacze na zęby dla dzieci, które należy uformować, jak i takie, które po rozpakowaniu są od razu gotowe do założenia.

Jeżeli Twoje dziecko nosi stały aparat ortodontyczny, to problematyczne może okazać się znalezienie właściwego ochraniacza na zęby. Z pomocą przychodzi marka Shock Doctor, która wyprodukowała wyjątkowy model. Produkt został wyposażony w system Insta-Fit™, który gwarantuje dopasowanie się do ułożenia aparatu. Jest dostępny w wersji na górny i dolny łuk zębowy lub tylko na górne zęby.

W naszym sklepie znajdziesz ochraniacze na zęby dla dzieci dostępne w rozmaitych kolorach: różowym, pomarańczowym, niebieskim, białym, czarnym, czerwony, fioletowym i żółtym. Średnia cena takiego ochraniacza to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Wybór ochraniacza powinien być nie tylko Twoją decyzją, ale i decyzją Twojego dziecka. Przyjrzyjcie się więc naszej ofercie i zamówcie ten model, który przypadnie Wam do gustu.

Z odpowiednim zabezpieczeniem młody zawodnik poczuje się pewniej na ringu lub macie.