Sprzęt trenerski

Sprzęt trenerski stanowi niezbędne wyposażenie każdego trenera sportów walki, znajduje zastosowanie we wszystkich uderzanych sportach walki.

Trening na tarczach rozwija umiejętności zawodnika, który chce poprawić zdolności walki w stójce. To idealna metoda, by skupić się na poszczególnych elementach uderzania i poruszania się.

Tarcze bokserskie są jednym z podstawowych narzędzi pracy trenera. Rozwijają refleks i doskonalenie ciosu, co przekłada się na jego siłę i celność. Taki trening jest szansą na dopracowanie złożonych kombinacji, tempa i wybierania momentu ataku.

Tarcze pao są idealną opcja do treningu kickboxingu i muay thai, ale pracować na nich mogą też zawodnicy MMA czy trenujący krav magę. Ich konstrukcja usprawnia middle kicki i high kicki, poprawia zadawanie ciosów łokciami i kolanami. Świetnie sprawdzają się także podczas grupowych zajęć.

Z kolei tarcze do kopania to świetny sposób na trening low kicków i front kicków. Grube wypełnienie gwarantuje bezpieczną pracę tarczującego i zadającego ciosy.

Pas trenera poszerza możliwości treningu, zwłaszcza przy indywidualnych zajęciach. Umożliwia pracę trenera z zawodnikiem w krótkim dystansie i jak najlepsze oddanie realiów prawdziwej walki.

Jesteś trenerem lub szukasz sprzętu do treningu z drugą osobą? Sprawdź co mamy Ci do zaoferowania!