Sprzęt trenerski

Rozmiar

Rozmiar

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 2 199,00 zł

Kolor

Kolor

Opcja

Opcja

Kategorie

Kategorie

Sprzęt trenerski

Sprzęt trenerski stanowi niezbędne wyposażenie każdego trenera sportów walki, znajduje zastosowanie we wszystkich uderzanych sportach walki.

Trening na tarczach rozwija umiejętności zawodnika, który chce poprawić zdolności walki w stójce. To idealna metoda, by skupić się na poszczególnych elementach uderzania i poruszania się.

Tarcze bokserskie są jednym z podstawowych narzędzi pracy trenera. Rozwijają refleks i doskonalenie ciosu, co przekłada się na jego siłę i celność. Taki trening jest szansą na dopracowanie złożonych kombinacji, tempa i wybierania momentu ataku.

Tarcze pao są idealną opcja do treningu kickboxingu i muay thai, ale pracować na nich mogą też zawodnicy MMA czy trenujący krav magę. Ich konstrukcja usprawnia middle kicki i high kicki, poprawia zadawanie ciosów łokciami i kolanami. Świetnie sprawdzają się także podczas grupowych zajęć.

Z kolei tarcze do kopania to świetny sposób na trening low kicków i front kicków. Grube wypełnienie gwarantuje bezpieczną pracę tarczującego i zadającego ciosy.

Pas trenera poszerza możliwości treningu, zwłaszcza przy indywidualnych zajęciach. Umożliwia pracę trenera z zawodnikiem w krótkim dystansie i jak najlepsze oddanie realiów prawdziwej walki.

Jesteś trenerem lub szukasz sprzętu do treningu z drugą osobą? Sprawdź co mamy Ci do zaoferowania!