Rękawice MMA sparingowe

Rozmiar

Rozmiar

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 389,00 zł

Rękawice MMA sparingowe

Nie da się ukryć, że sprzęt treningowy do sportów walki tworzy znaczną część naszego asortymentu. A wśród różnych typów rękawic znajdują się rękawice do MMA sparingowe, które na pewno przykują uwagę zawodników mieszanych sztuk walki. Sprawdź dokładnie, co dla Ciebie przygotowaliśmy, i ciesz się wytrzymałością i znakomitą jakością wykonania produktów od najlepszych marek!

Dlaczego warto korzystać z rękawic treningowych MMA?

Głównym powodem, dla którego zawodnicy sięgają po rękawice sparingowe do MMA, jest to, że sprawiają one, że pojedynki na treningach mieszanych sztuk walki są znacznie bezpieczniejsze. Większa ilość wypełnienia i waga zbliżona do 7 oz dają większą ochronę zarówno Tobie, jak i partnerowi, z którym trenujesz. Popularne „bombki” nie ułatwią pracy w parterze czy w czasie doskonalenia obaleń pod siatką. Chwytanie rywala jest w nich utrudnione, ale z pewnością są uniwersalnym wyborem i umożliwią komfortowe trenowanie.

Jeśli chodzi o pracę nad umiejętnościami walki w stójce, to rękawice treningowe MMA są też świetnym wyborem dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem oraz dla zawodników, którzy dużą część treningów przeznaczają na sparingi. Ogromną zaletą, którą mają rękawice sparingowe MMA, jest to, że osłaniają i chronią kciuk. Pozwala to na uniknięcie bolesnych kontuzji, które mogą wykluczyć z treningów i startów w zawodach nawet na długie miesiące. Inwestując w dodatkowe rękawice MMA treningowe, wykazujesz się więc dojrzałością.

Zanim kupisz rękawice do MMA sparingowe…

Tak jak w przypadku wyboru każdego typu rękawic, tak i tym razem – powinieneś wiedzieć, na co zwracać uwagę podczas zakupów. Rękawice MMA sparingowe powinny posiadać wypełnienie z pianki o wysokiej gęstości, która zapewni odpowiednią amortyzację. A wybrany przez Ciebie model powinien być wyposażony w szeroki rzep, który będzie dodatkowym wsparciem dla nadgarstka.

Musisz jeszcze zdecydować się, czy wolisz rękawice ze skóry syntetycznej, czy jednak interesuje Cię skóra naturalna. Wybór ten to subiektywna kwestia, bowiem oba rodzaje mają swoich zwolenników. Jeżeli szukasz czegoś na lata, to postaw na skórę zwierzęcą, a jeśli dopiero zaczynasz przygodę z mieszanymi sportami walki, to możesz zacząć od syntetycznych rękawic sparingowych MMA. Nasze produkty możesz zamówić wygodnie przez internet lub jeśli wolisz – obejrzeć je i przymierzyć w naszym sklepie stacjonarnym.

Co czeka na Ciebie w ofercie MMAniak.pl?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór rękawic. Ich rozmiary mieszczą się w przedziale od S do XXL. Jeśli zaś chodzi o konkretne marki, to w MMAniak.pl posiadamy rękawice MMA treningowe od najlepszych. Musimy więc wspomnieć o producentach, takich jak: StormCloud, Fight Pro, Venum, Combat Sports, RDX Sports, Fairtex i Ringhorns. Ceny produktów zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych, a więc nawet z bardzo ograniczonym budżetem będziesz w stanie znaleźć dla siebie odpowiedni model.

Możesz być pewien, że rękawice sparingowe MMA kupione w naszym sklepie zapewnią Ci komfort walki i ułatwią szlifowanie swoich umiejętności. Producenci zadbali o wszystkie niezbędne aspekty techniczne – Tobie pozostaje wybór właściwego modelu i jego koloru.

Mamy nadzieję, że po szczegółowym zapoznaniu się z naszą ofertą znajdziesz swoje wymarzone rękawice treningowe MMA. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub dodatkowe pytania, to chętnie pomożemy Ci z dopasowaniem sprzętu.