Rozmiar

Rozmiar

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 119,00 zł - 1 949,00 zł

Kolor

Kolor

Tarcze bokserskie

Tarcze bokserskie – niezbędne wyposażenie trenera

Trening bokserski może przyjmować różne formy – zazwyczaj polega na szlifowaniu umiejętności na worku lub podczas walki z partnerem lub trenerem. Nauczyciele, chcąc zadbać o precyzyjniejsze ciosy swoich podopiecznych, sięgają często po tarcze treningowe. Oczywiście nie mogło ich zabraknąć w naszym sklepie. Przekonaj się, dlaczego warto je kupić i zobacz, jakie modele posiadamy w sprzedaży.

Co warto wiedzieć o tarczach bokserskich?

Zacznijmy od tego, że tarcze bokserskie to kategoria sprzętu do treningu sportów walki, która podlega ciągłemu rozwojowi. Producenci wciąż prześcigają się w technicznych innowacjach, a stale udoskonalana konstrukcja tarcz przekłada się zarówno na większy komfort tarczującego, jak i osoby bijącej w tarcze. Łapy trenera (to inna nazwa tarcz treningowych) umożliwiają też odciążenie barków i łokci, które z perspektywy tarczującego wystawione są na nadmierną eksploatację. Odpowiednio dobrane tarcze do boksu zminimalizują ryzyko kontuzji po obu stronach, przekładając się na bardziej satysfakcjonujące i bezpieczne sesje treningowe.

Praca z wykorzystaniem tarcz bokserskich (łap trenerskich) poprawia umiejętności zadawania ciosów rękoma. „Tarczowanie” rozwija szereg atrybutów sportowca, w tym: technikę, szybkość, koordynację, timing i wiele innych cech boksera.
Czym cechują się dobre tarcze bokserskie? Przede wszystkim wykonaniem z trwałych i bezpiecznych materiałów! Ich wypełnienie powinno skutecznie pochłaniać siłę ciosów, aby nie wyrządzić krzywdy ani uderzającemu, ani trenerowi. Każdy, kto kupuje tego typu sprzęt, chciałby, aby był on odporny na zniszczenia. Z tego powodu stawiamy na akcesoria wyprodukowane przez najlepsze na rynku marki. W dodatku łapy trenera muszą być wygodne. Jak możesz zauważyć na zdjęciach poglądowych – dostępne u nas tarcze treningowe są wyprofilowane, co znacząco wpływa na komfort ich trzymania. Po założeniu rękawicy można ją dokładnie dopasować do dłoni za sprawą regulowanego zapięcia. Znaczącą kwestią dla trenera będzie także ich waga – modele sprzedawane w MMAniak.pl są lekkie, więc nie powinny sprawiać problemów.

Zrób zakupy w MMAniak.pl

W naszym sklepie znajdziesz tarcze i łapy trenera wykonane ze skóry naturalnej i sztucznej. Pierwsze z nich są bardziej wytrzymałe na zniszczenia, natomiast drugie z nich są znacznie tańsze. Zdajemy sobie sprawę, że sprzęt dla trenerów narażony jest na spore obciążenie, dlatego staramy się sprzedawać wyłącznie przetestowane produkty uznanych marek, takich jak: Adidas, StormCloud, Venum, Fairtex, RDX, Leone czy Everlast. Produkty tych firm w dużej mierze są wykonane z wysokiej klasy materiałów, które gwarantują długą żywotność. Sprzedajemy zarówno łapy trenera, które swoim wyglądem przypominają nieco rękawice bokserskie, ale i pojedyncze tarcze do trzymania oburącz, na których trenuje się mocniejsze uderzenia. Warto zaplanować ćwiczenia na każdym z tych rodzajów. A oprócz tarcz bokserskich, znajdziesz u nas pałki treningowe – idealne do poprawienia szybkości. Akcesoria dostępne w tej kategorii można także wykorzystać jako tarcze do MMA czy innych sportów walki. Kup u nas odpowiedni sprzęt i przygotuj się na udany trening!