Marka

Marka

Cena

Cena

  • 45,00 zł - 560,00 zł

Torby sportowe i plecaki

Zapakuj się na trening dzięki torbom sportowym

W tej kategorii znajdziesz bogaty wybór toreb sportowych i plecaków, dzięki którym zapakujesz się bez problemów w każdej codziennej sytuacji. W zależności od twoich potrzeb nasz sklep dysponuje torbami o różnej pojemności. Nie będziesz miał więc kłopotu z transportem swoich rzeczy na każdy trening sportów walki takich jak MMA, boks czy muay thai. W sportach tych zazwyczaj nosi się bardzo dużo sprzętu np. rękawice bokserskie, ochraniacze na piszczele, buty, strój. Duże torby sportowe jakimi dysponujemy spokojnie go pomieszczą.

Gdy twoja aktywność nie wymaga noszenia aż tak dużej ilości sprzętu i odzieży możesz wybrać mniejszą torbę. Z pewnością wystarczy miejsca aby zapakować się na basen, fitness lub na siłownię. W sprzedaży posiadamy torby męskie, damskie oraz dla dzieci. W celu wybrania torby dziecięcej należy skupić się na najmniejszych torbach jakie mamy. Wystarczą one w zupełności twojemu dziecku podczas jego treningów lub aktywności szkolno-sportowej. Dzięki swojemu rozmiarowi małe torby sportowe będą wygodne i nie będą zbytnio obciążały twojej pociechy.

Szukając torby sportowej masz do wyboru całkiem spory asortyment marek w naszym sklepie. Bardzo polecamy torby treningowe Under Armour dostępne w różnych rozmiarach, w związku z czym odpowiadają potrzebom szerokiej grupie ćwiczących. Każda z toreb składa się z komory głównej i kieszeni bocznych wśród których jest m.in. kieszeń na buty lub na mokre rzeczy. Dodatkowo każda torba zawiera mniejsze kieszonki na dokumenty i drobiazgi. Z polskich marek podobną drobiazgowością i sposobem wykonania wyróżnia się firma Pitbull, której produkty są wysokiej jakości.

Plecaki jako alternatywa dla tradycyjnych toreb sportowych

Plecaki nie są tak pojemne jak torby sportowe. Sprawdzają się raczej w transporcie rzeczy na treningi nie wymagające bardzo dużo sprzętu i odzieży np. siłownia, basen, fitness. Są jednak znacznie wygodniejsze gdy potrzebujesz zapakować się do pracy lub szkoły. Podobnie jak w przypadku toreb sportowych plecaki składają się z wielu komór i kieszeni, które pozwalają w wygodny sposób zapakować swoje rzeczy. Wiele plecaków, które można nabyć w sklepie MMAniak.pl posiada komorę na laptopa 15'. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala połączyć pracę z treningiem bez potrzeby powrotu do domu i przepakowywania się.

Dla osób szukających nieszablonowych rozwiązań polecamy tzw. plecako-torby, które w swojej sprzedaży ma np. firma Venum. Jest to plecak i torba w jednym. Szybkim ruchem można zmienić jedno w drugie a nawet pomniejszyć plecak do stosunkowo małych rozmiarów. Z drugiej strony dołączamy pasek na ramię i rozpinamy dół plecaka tworząc dodatkową komorę na buty lub mokrą odzież. Otrzymujemy tym samym bardzo obszerną torbę sportową. Polecamy te produkty najbardziej wymagającym osobom - sam dostosowujesz rozwiązanie do swoich potrzeb.