Bluzy

Rozmiar

Rozmiar

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 679,00 zł

Jaką funkcję w MMA i innych sportach walki pełnią bluzy sportowe?

Bluzy są rodzajem odzieży treningowej, która jest często używana w sportach walki i MMA. Rzadko używa się ich bezpośrednio podczas treningów na macie lub w ringu ale ciężko się bez nich obejść gdy chcemy w chłodniejsze dni przeprowadzić trening na świeżym powietrzu, bieganie itp. Bluzy są także używane przez zawodników podczas rozgrzewki lub w okresie zbijania wagi przed walką.

Sklep MMAniak.pl posiada w sprzedaży szeroki wybór bluz sportowych: męskich i damskich. Najpopularniejszym rodzajem są bluzy z kapturem, zarówno rozpinane na zamek jak i nie rozpinane. Takie bluzy są dość uniwersalne dając Ci szeroki wachlarz zastosowań podczas treningów. W razie konieczności możesz użyć kaptura lub rozsunąć bluzę, zwiększając wentylację Twojego ciała. Nasz sklep posiada w swojej ofercie również bluzy bez kaptura z prostym kołnierzykiem oraz bluzy z tzw. stójką. Bluzy to nie mają wyłącznie charakteru sportowego i są często jako odzież codzienna. Brak typowo sportowego kaptura powoduje, że mogą być postrzegane jako nieco bardziej formalny strój.

W ofercie sklepu MMAniak.pl znajdują się nie tylko bluzy typowo fighterskie, jednoznacznie kojarzące się z MMA, BJJ, muay thai itp. Oczywiście zainteresowanie takim bluzami jest dość duże a firmy takie jak Pitbull czy Venum cieszą się ogromnym powodzeniem w całym kraju.Ddo uprawiania sportu jednak lepiej się nadają sportowe bluzy techniczne. Wykonane są one z materiałów oddychających, które lepiej utrzymują temperaturę ciała. Polecamy je do każdej formy aktywności ruchowej na świeżym powietrzu np. do biegania. Dostępna w naszym sklepie marka Under Armour specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości bluz technicznych. Oddychające materiały użyte do produkcji wykonane są w opatentowanej technologii Storm, która w przeciwieństwie do produktów z bawełny posiada znakomite właściwości termoregulacyjne. Bluzy Under Armour Storm są odporne na działanie wody i nie przemakają pozwalając na trening nawet podczas deszczu.