Lista produktów marki Leone

Leone

LEONE

Leone to kolejna uznana marka, której produkty możecie kupić w sklepie MMAniak.

Rękawice bokserskie Leone są używane przez pięściarzy już od 1947 roku, kiedy to Włoch Orlando Leone założył w Mediolanie fabrykę artykułów sportowych. Firma szybko znalazła uznanie wśród ówczesnych wojowników, a włoscy bokserzy skutecznie pracowali nad jej renomą. Z biegiem czasu marka stała się liderem na krajowym rynku i rozpoczęła podbój świata boksu, ale nie tylko - w ostatnich latach odważnie wkroczyła też do świata MMA, tajskiego boksu czy kickboxingu.

Najwyższa jakość wykonania, wykorzystanie najnowszej technologii, a przy tym atrakcyjny design to atuty, którymi rękawice bokserskie Leone przekonały do siebie setki tysięcy ludzi. Leone to jednak nie tylko rękawice. Włosi oferują też sprzęt dla pięściarzy, taki jak kaski, owijki bokserskie, tarcze i pasy trenera. Do tego dochodzą też koszulki i spodenki bokserskie, torby czy ręczniki. A wszystko to w cenach, które mieszczą się w zasięgu zdecydowanej większości trenujących.

W 2017 roku sprzęt tej marki trafił do Polski, a jego popularność rośnie, zarówno wśród zawodowców, jak i amatorów - rękawice bokserskie Leone można coraz częściej zobaczyć w ringach. Wszystkie modele tych włoskich rękawic gwarantują bezpieczeństwo - grube i gęste wypełnienie bardzo dobrze pochłania siłę uderzeń. Produkty zarówno z syntetycznej, jak i prawdziwej skóry można idealnie dopasować do swojego stopnia zaawansowania i wymagań. Włosi stawiają na klasykę i tradycję, ale w niebanalnym wyglądzie widać też nutę nowoczesności. Jeśli chcesz odświeżyć swój sprzęt, powinieneś zwrócić uwagę na Leone.