Spodenki Muay Thai

Rozmiar

Rozmiar

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 159,00 zł - 279,00 zł

Spodenki Muay Thai - maksymalna wygoda i swoboda ruchów

Spodenki Muay Thai to rodzaj spodenek używanych podczas treningów boksu tajskiego. Aby zapewniać jak największą swobodę ruchów podczas kopnięć spodenki te są dość krótkie i szerokie (w zależności od danej osoby sięgają mniej więcej do połowy ud). Spodenki do muay thai wykonane są ze śliskich materiałów (np. satyna). Ma to na celu ułatwiać ześlizgiwanie się nogi przeciwnika podczas kopnięć typu low-kick. Aby zapewniać dobre przyleganie do bioder w spodenkach muay thai wszyta jest szeroka, elastyczna guma w pasie.

Jeśli trenujesz muay thai to spodenki w tej kategorii są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Sklep MMAniak.pl posiada w sprzedaży spodenki do muay thai renomowanych tajskich marek takich jak Twins lub Fairtex. Wielu światowych producentów sprzętu i odzieży do MMA produkuje także spodenki do muay thai, które bez problemów znajdziesz w naszej ofercie.

Boks tajski jest coraz popularniejszą dyscypliną sztuk walki wśród kobiet. Postaraliśmy się aby kobiety w naszym sklepie znalazły coś dla siebie i mamy do zaoferowania damskie spodenki do muay thai w żywych, kobiecych kolorach.