Pasy do kimon / Gi BJJ dla dzieci

Rozmiar

Rozmiar

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 39,00 zł

Kolor

Kolor

Dziecięcy pas do kimona

Pas do kimona dla dziecka to coś znacznie więcej niż tylko kawałek materiału. Brazylijskie jiu jitsu to przygoda, która prowadzi przez kolejne stopnie wtajemniczenia, techniki i umiejętności. Hierarchia w BJJ jest mocno obecna, a na docenienie postępów jest jeden najbardziej charakterystyczny dla tej dyscypliny sposób - to właśnie zdobycie pasa o odpowiednim kolorze.

Pasy BJJ dzieci - kolory pasów

Pas dla zawodnika BJJ jest zarówno integralnym elementem stroju, jak i wyznacznikiem poziomu jego umiejętności. Jeśli mowa o dorosłych, droga przez pasy prezentuje się następująco

  • biały pas do kimona bjj,

  • niebieski pas do kimona bjj,

  • purpurowy pas do kimona bjj,

  • brązowy pas do kimona bjj,

  • czarny pas do kimona bjj.

Jeśli chodzi o oznaczenia i kolory pasów juniorskich do bjj, jest ich więcej niż wśród dorosłych adeptów brazylijskiego jiu jitsu. Powód jest prosty - chodzi o to, by dać młodym ludziom zachętę i motywację do tego, by bardziej przykładać się na treningach i częściej dostawać nagrodę w postaci pasowania na kolejny poziom. Mamy więc kolorowe pasy bjj kolejno:

  • biały pas do kimona dla dziecka,

  • szary pas do kimona dla dziecka,

  • pomarańczowy pas do kimona dla dziecka

  • zielony pas do kimona dla dziecka.

Do tego dochodzą belki, które trenujący BJJ dostaje w zależności od treningowego stażu. Te zasady mogą nieco różnić się w zależności od miejsca, w którym dziecko trenuje.

Pas do kimona dla dziecka - co musisz wiedzieć?

Podobnie jak w przypadku kimona dla dzieci, dobrze dobrany rozmiar przełoży się na komfort treningów; pas nie powinien być ani za krótki, ani za długi, musi być dobrze dobrany do rozmiaru kimona. Jeśli Twoje dziecko wybrało właśnie BJJ, możesz mieć powody do zadowolenia - w tym sporcie dużą rolę odgrywają wartości takie jak dyscyplina, pokora, wytrwałość i ciężka praca, które są równie ważne jak umiejętności techniczne.

Nasz sklep z pasami bjj dla dzieci

W naszej ofercie znajdziesz dziecięce pasy do kimon tatami, pasy do kimon dla dziecka ground game, czy też nasze własne pasy do kimon mmaniak. To dobre marki, a pas kimona będzie służył Twojemu dziecku długo.

Podsumowując, pasy w BJJ dla dzieci odzwierciedlają nie tylko stopień zaawansowania technicznego, ale także wartości charakteru, które są rozwijane poprzez treningi. To symboliczny element, który motywuje do ciągłego doskonalenia się zarówno w sztuce walki, jak i w życiu codziennym.

W tej kategorii produktów znajdują się pasy dla najmłodszych entuzjastów walki w parterze, odpowiednio dopasowane do dziecięcej rozmiarówki Gi. Pas do kimona dla dziecka może wydawać się tylko detalem, nie tak ważnym jak choćby kimono, jednak warto zadbać o to, by był dobrze dobrany.