HMS

HMS

Firma HMS to rodzimy producent sprzętu fitness o międzynarodowej renomie, potwierdzonej licznymi wyróżnieniami; marka HMS przez aż cztery lata z rzędu zdobywała tytuł Dobra Marka, zyskując to odznaczenie w latach 2017, 2018, 2019 i 2020. Zaufanie i uznanie klientów, jakimi cieszy się HMS, potwierdza dynamicznie rozwijająca się dystrybucja produktów tej marki na rynki zagraniczne – sprzęt treningowy HMS spotkamy aktualnie na siłowniach i klubach fitness za granicami Polski, między innymi w Czechach, Słowacji, Niemczech, Francji, Belgii, Estonii, Litwie, Łotwie, Norwegii, Danii, Szwecji, Szwajcarii, Grenlandii, Bułgarii, Rumunii, Słowenii, Rosji, Ukrainie, Mołdawii i Czarnogórze.

W asortymencie HMS znajdziemy zróżnicowaną gamę produktów – od wysokiej klasy sprzętu do fitness i Crossfitu, takiego jak box-y, slam balle i trenażery stacjonarne, przez wyposażenie siłowni w postaci hantli, sztang, maszyn i suwnic, aż po akcesoria do szeroko rozumianego treningu siłowego i aerobowego, które odpowiadają najnowszym trendom zarówno w dziedzinie produkcji sprzętu treningowego, jak i samego treningu. Firma kładzie nacisk na innowacyjność, chętnie implementując nowe technologie produkcji, oraz funkcjonalność i wytrzymałość produkowanego sprzętu, który jest gruntowanie testowany pod kątem tych parametrów. Wszystko to sprawia, że sprzęt firmy HMS – wykonany z wysokiej jakości materiałów i z pomocą przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych – wyróżnia się dużą żywotnością i odpornością na zużycie. Sprawia to, że produkty tej firmy odznaczają się dużą niezawodności i wytrzymałością, które przekładają się na wiele godzin satysfakcjonujących sesji treningowych. Bez względu na to, czy otwierasz komercyjny klub fitness, zaopatrujesz domową siłownię w niezbędny sprzęt do ćwiczeń czy tylko potrzebujesz dodatkowych akcesoriów do rozciągania i rehabilitacji – w ofercie marki HMS z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Spośród szerokiego wachlarza produktów oferowanych przez HMS, asortyment w naszym sklepie został starannie wyselekcjonowany pod kątem uzupełnienia treningu sportów walki, ze szczególnym akcentem na budowanie siły, kondycji i wytrzymałości. Z pomocą produktów HMS wybudujesz doskonałą formę pod każdą dyscyplinę sztuk walki – od tradycyjnych dyscyplin, takich jak judo czy karate, przez boks klasyczny i Muay Thai, a skończywszy na zapasach, Brazylijskim Jiu Jitsu i MMA. Wybierając produkty marki kierowaliśmy się także sprzętem który z powodzeniem wykorzystasz do ćwiczeń w domu. Dzięki dużej trwałości i dopracowanemu wykonaniu, sprzęt treningowy HMS zjednuje sobie stale rosnącą rzeszę fanów; zarówno wśród rekreacyjnych sportowców, jak i odnoszących sukcesy atletów – nie jest dziełem przypadku, że do teamu HMS należą medaliści lekkoatletyki, kulturystyki, podnoszenia ciężarów, ale również strzelectwa sportowego i karate. Bez względu na swój staż treningowy i uprawianą dyscyplinę, kupując produkty HMS zyskujesz zaufanego sprzymierzeńca w dążeniu do realizacji swoich sportowych celów.