Rozmiar

Rozmiar

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 2 899,00 zł

Kolor

Kolor

Opcja

Opcja

Waga

Waga

Kategorie

Kategorie

Sprzęt treningowy

Sprzęt treningowy w najlepszym wydaniu

W tym dziale znajdziesz Sprzęt treningowy, który pomoże Ci czuć się i trenować jak prawdziwy wojownik. Dokładamy wszelkich starań aby móc zaoferować Ci produkty sprawdzone i przetestowane, cieszące się renomą i popularnością. Znajdziesz tutaj duży wybór sprzętu, który pomoże Ci z powodzeniem podjąć wyzwanie jakim jest ciężki i sumienny trening.

W czym uderzać czyli sprzęt do boksu i MMA

Oferujemy szeroki wybór rękawic bokserskich. Stosowane są one w niemal każdym sporcie uderzanym takim jak. boks, MMA, Muay Thai i wiele innych. Poza wytrzymałością, najważniejszymi cechami dobrych rękawic bokserskich są komfort i bezpieczeństwo. Dobierając produkty do naszej oferty dokładnie zwracamy uwagę na ten aspekt. W naszym sklepie znajdziesz bezpieczne i wygodne rękawice dla początkujących i zaawansowanych. Wiemy jak wiele trudu może przynieść źle dobrany i niewygodny sprzęt dlatego dzięki nam możesz uniknąć tego problemu. Oferujemy rękawice wykonane z klasycznych materiałów takich jak skóra naturalna ale w ofercie mamy także produkty z nowoczesnych sztucznych mieszanek potocznie nazywanych „sztucznymi skórami” takich jak np. Skintex, Mikrofibra czy inne wysoce zaawansowane materiały. Rękawice tego typu są z pewnością doskonałym wyborem dla wegetarian i innych osób, którym los zwierząt leży na sercu. W naszej ofercie znajdziesz rękawice bokserskie sparingowe, do pracy na worku i innych przyrządach treningowych, rękawice uniwersalne do ogólnego treningu grupowego oraz rękawice do pracy na tarczach.

Rękawice do MMA są specjalnym typem rękawic, przeznaczonym do treningu Mieszanych Sztuk Walki. Są one znacznie mniejsze niż rękawice do boksu i pozostawiają otwartą wewnętrzną część dłoni, co umożliwia chwytanie przeciwnika. Rękawice do MMA dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszym są typowe rękawice przeznaczone do walki. Są one dość małe przez co znacznie łatwiej można w nich chwytać i przeprowadzać techniki parterowe. Można je także wykorzystywać podczas pracy na worku treningowym jako tzw. rękawice przyrządowe. Drugim rodzajem rękawic do MMA są rękawice sparingowe. Posiadają nieco grubszą budowę dzięki czemu są bezpieczniejsze w użyciu i lepiej nadają się do walk treningowych oraz sparingów MMA. Doskonale rozumiemy, że osoba trenująca MMA narażona jest na kontuzje wynikające z gorzej chronionej dłoni dlatego produkty do sprzedaży dobieramy tak aby minimalizować ryzyko kontuzji. Stawiamy na rękawice wygodne, ergonomiczne, ze stabilnym zabezpieczeniem nadgarstka oraz w wielu przypadkach również kciuka.

Bezpieczeństwo podstawą treningu

W niniejszej kategorii znajdziesz kompletny asortyment ochraniaczy, które pomogą Ci zachować zdrowie i zabezpieczą Twoje ciało podczas treningów. Jeśli trenujesz sporty walki to jesteś narażony na różnego rodzaju kontuzje wynikające ze specyfiki sportu jaki uprawiasz. Dla adeptów boksu tajskiego jedną z najważniejszych form ochrony jest stosowanie ochraniaczy na piszczele, które będą stanowiły pancerz dla nóg podczas mocnych kopnięć i bloków. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór typowych ochraniaczy do Muay Thai cechujących się najwyższym poziomem ochrony. Idealnie nadają się do zadawania i blokowania mocnych kopnięć. Innym rodzajem ochraniaczy są specjalistyczne ochraniacze piszczeli do MMA. Mają nieco inną, lżejszą budowę dzieki czemu znacznie wygodniej ich się używa gdy walka przeniesie się do parteru. Nieważne czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną, w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz produkt dla siebie.

Innym niezbędnym rodzajem ochraniaczy stosowanym w sportach walki są ochraniacze na zęby. Dobór odpowiedniego ochraniacza jest bardzo ważny ponieważ twarz i uzębienie są wrażliwymi strefami każdego człowieka. Jeśli szukasz odpowiedniego ochraniacza na zęby to w naszym sklepie powinieneś bez problemu znaleźć to czego szukasz. W sprzedaży posiadamy szeroki wybór ochraniaczy na zęby zaczynając od klasycznych ochraniaczy jednowarstwowych, znacznie lepszych i wygodniejszych kilkuwarstwowych ochraniaczy żelowych, na specjalistycznych ochraniaczach dla osób noszących aparat ortodontyczny kończąc. Współpracujemy z najlepszymi na rynku światowymi producentami w obszarze ochrony sportowców po to abyś mógl trenować w pełni bezpiecznie.

Sprzęt do treningu sportów parterowych

Jeśli uprawiasz Brazylijskie Jiu-Jitsu to zapoznaj się z naszą ofertą kimon/gi do BJJ. Sprzedajemy produkty marek, które zdobyły sobie renomę i uznanie adeptów BJJ na całym świecie. Tak dobieramy asortyment aby zarówno „biały pasek” jak i zaawansowany „czarny pas” mogli nabyć produkty w 100% spełniające ich potrzeby. Posiadamy kimona/gi o różnych grubościach plecionki oraz we wszystkich najpopularniejszych (i nie tylko) rozmiarach, w zależności od różnorodnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Wszystkie kimona oraz gi jakie posiadamy w sprzedaży uszyte są zgodnie z nowoczesnymi trendami oraz spełniają normy światowych federacji Brazylijskiego Jiu-Jitsu np. IBJJF.

Poruszaj się jak motyl

Na stronach naszego sklepu znajdują sie także specjalistyczne buty wykorzystywane w treningu sportów walki - buty bokserskie i buty zapaśnicze. Pierwszy rodzaj obuwia służy głównie do treningu boksu. Charakterystycznymi cechami butów bokserskich są wyższa niż zazwyczaj cholewka i płaska podeszwa. Trening w tego rodzaju butach poprawia płynność i szybkość pracy nóg, zwiększa bezpieczeństwo stawu skokowego oraz znacznie rozwija ogólny komfort treningu. Buty zapaśnicze przeznaczone są do uprawiania zapasów oraz innych sportów chwytanych uprawianych na macie. Ich głównym celem jest ochrona nóg przed obtarciami, stabilizacja stawu skokowego i poprawa przyczepności. Wpływa to na szybkość i płynność wykonywanych technik. 

Sprzęt na salę treningową lub do domu

Jednymi z najpopularniejszych przyrządów spotykanych na salach są worki treningowe. Stanowią one jedno z podstawowych narzędzi stosowanych w treningu sportów uderzanych. W zależności od rodzaju worka możesz rozwijać szerokie spektrum technik oraz cech motorycznych takich jak siła, wytrzymałość czy szybkość. W naszym asortymencie znajdziesz worki typowo bokserskie takie jak gruszki do treningów haków czy tzw. szybkościówki. Posiadamy także ciężkie worki treningowe służące do zadawania mocnych uderzeń rękoma i nogami. Poza samymi workami posiadamy uchwyty i haki do ich mocowania dzięki czemu istnieje możliwość montażu worka w mieszkaniu, w zależności od dostępnej przestrzeni.

Jesteśmy pewni, ze w dziale Sprzęt treningowy znajdziesz to czego szukasz. Posiadamy naprawdę duży wybór sprzętu do treningu niemal każdego sportu walki. Gdybyś nie mógł czegoś znaleźć lub miał jakieś pytania skontaktuj się z nami a z pewnością Ci doradzimy i pomożemy.