Pasy trenera – nie tylko do boksu

MMAniak.pl to nie tylko sklep dla zawodników, ale i dla ich trenerów. W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne pasy trenera, pozwalające na trening uderzeń i kopnięć bezpośrednio na korpus i inne strefy, np. na uda. Pas bokserski może być wykorzystywany na ringu bokserskim, ale nie tylko. Świetnie sprawdzi się również w przypadku innych sportów walki. Dowiedz się, dlaczego warto posiadać taki sprzęt i jakie rodzaje są dostępne w naszym sklepie.

Poznaj lepiej pas trenera

Sporty walki wymagają od trenera zaangażowania, co wiąże się ze spotkaniem z podopiecznym na macie czy na ringu. W celu ochrony swojego ciała warto zastosować pas trenera. Ten sprzęt zmniejszy ryzyko wystąpienia kontuzji i zabezpieczy przed ciosami mogącymi uszkodzić narządy wewnętrzne. Pasy trenera, znane też jako zbroje treningowe lub pancerze trenerskie, pozwalają na połączenie najlepszych cech treningu na worku bokserskim ze wszystkimi zaletami tarczowania, jednocześnie gwarantując optymalną ochronę i bezpieczeństwo trenerowi. W praktyce pozwala to trenującemu na rozwijanie precyzji i siły kopnięć oraz uderzeń na „żywym celu”, a trenerowi daje szersze możliwości przećwiczenia technik kopanych i uderzanych przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. W połączeniu z tarczami bokserskimi lub tarczami pao, pasy trenera drastycznie podnoszą możliwości treningowe i znacząco poprawiają jakość przeprowadzonego treningu poprzez maksymalne zbliżenie sesji tarczowania do realiów walki.

Kup pas trenera w MMAniak.pl

W asortymencie naszego sklepu dostępny jest ochraniacz tułowia, ud, a także łączona wersja chroniąca i brzuch, i uda. W przypadku treningu bokserskiego wystarczy Ci klasyczny ochraniacz tułowia, jednak gdy Twoim podopiecznym jest zawodnik kickboxingu czy innego sportu, który uwzględnia kopnięcia – zaopatrz się również w ochraniacze na uda.
Pasy działają jak wszystkie inne typy ochraniaczy – amortyzują siłę uderzeń, nie ograniczając jednocześnie swobody w poruszaniu się. Produkuje się je z materiałów odpornych na zniszczenia – takich jak skóra naturalna lub syntetyczna. Natomiast ich wypełnienie może być żelowe lub wykonane z klasycznej pianki o grubej warstwie (w niektórych modelach wynoszącej nawet kilkanaście centymetrów).
Jak zawsze – dostarczamy produkty pochodzące od najlepszych marek: Fairtex, StormCloud, Everlast, Venum, Twins i jeszcze kilku innych. Te pasy bokserskie są lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe. Producenci zadbali też o to, aby ochraniacze były jak najbardziej dopasowane do kształtu ciała. Bez względu na to, jaki typ ochraniacza potrzebujesz – klasyczny pas trenera czy ochraniacze na uda – pamiętaj o tym, aby dokładnie dopasować ich rozmiar. Zrobisz to za pomocą regulowanych szelek oraz pasa na rzepy. Tylko dobrze przylegający ochraniacz tułowia jest w stanie zapewnić Ci pożądane bezpieczeństwo. A Ty? Masz już swój pas bokserski? Złóż zamówienie w naszym sklepie i zadbaj o swoje bezpieczeństwo! W razie pytań – jesteśmy do Twojej dyspozycji.