Lista produktów marki Carpatree

Carpatree

Carpatree

To marka, której korzenie sięgają Polski i roku 2018, kiedy to jej misja nabrała kształtu i nazwy. Urodzona u stóp majestatycznych Karpat, oddaje hołd wszystkim pasjonatom aktywności fizycznej - od biegaczy, poprzez crossfit, fighterki po zawodników sportów sylwetkowych. Marka Carpatree powstała dla tych, którzy traktują ruch jako integralną część zdrowego trybu życia, pasję lub sposób na relaks.

W dzisiejszych czasach dynamizmu, każdy staje się swego rodzaju sportowcem, dążąc do utrzymania tempa współczesnej rzeczywistości. Przez to ciągłe dążenie do zmiany, zarówno dla naszych klientów, jak i partnerów biznesowych, staramy się rozwijać i wprowadzać nowe innowacje.

Jako MMAniak, oddajemy się miłości do sportu, przede wszyskim sportów walki, oraz wartości, które reprezentujemy. Chcemy, żeby w naszej ofercie znalazło się wszystko, co niezbędne do Twojego treningu, od kolekcji dresowych, poprzez sprzęt po akcesoria. Dlatego też wprowadziliśmy do oferty markę Carpatree.

Ta opowieść nawiązuje do wspólnych wartości i pasji, które dzielą marki Carpatree i MManiak, tworząc spójny przekaz dla osób poszukujących aktywności fizycznej.