Maty piankowe - Puzzle

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Maty piankowe typu Puzzle

Maty piankowe Puzzle to maty do ćwiczeń pozwalające na szybkie i łatwe przygotowanie sali do prowadzenia treningów. Są odpowiednie do uprawiania wszystkich sportów walki, spełniają potrzeby zawodników BJJ, zapaśników oraz tych, którzy trenują sporty uderzane i preferują walkę w stójce.

Zaletą mat typu Puzzle jest prostota montażu i demontażu, a także łatwość transportu - niewielka waga sprawia, że można dowolnie przygotować arenę walki oraz salę do ćwiczeń. Nadają się także do tego, by korzystać z nich w domu - są stosunkowo łatwe do przechowywania.

Dwa warianty grubości pozwalają dostosować powierzchnię maty treningowe puzzle do własnych potrzeb - cieńsze maty o grubości 2 cm są przeznaczone w większym stopniu dla stójkowiczów, grubsze zaś, mające 4 cm grubości, będą odpowiadać parterowcom, zapaśnikom i tym, którzy trenują rzuty.

Maty piankowe Puzzle mają właściwości antypoślizgowe, co zapewnia bezpieczeństwo trenującym. Podczas produkcji do cięcia została użyta woda, dzięki czemu nie mają szorstkich powierzchni. Są też odporne na ukruszenia i odkształcanie nawet przy wielu treningach, a ponadto nie wchłaniają wilgoci.

Dwa kolory umożliwiają dowolne ułożenie maty piankowej w zależności od potrzeb - pomaga to wyznaczyć obszary ćwiczeń na przykład według poziomu zaawansowania trenujących.

Wszystkie maty Puzzle w naszej ofercie są produktami atestowanymi, dopuszczonymi do obrotu na terenie Unii Europejskiej, w 100% bezpiecznymi dla zdrowia.