Termin wysyłek

Paczki wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od poniedziałku do piątku.*

*nie dotyczy to zamówień hurtowych, które rozsyłane są wg indywidualnego harmonogramu

Koszty dostawy

1. Przesyłki na terenie Polski wysyłamy za pośrednictwem InPost Paczkomaty 24/7, firmy kurierskiej DHL oraz Poczty Polskiej.
Oto szczegółowe opcje i koszty dostawy:

Płatność przedpłatą na konto:

a) InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł

b) Kurier DHL - 13 zł

c) Kurier InPost - 13 zł

Płatność za pobraniem:

a) Kurier DHL - 16 zł

b) Kurier InPost - 16 zł

* Nie dotyczy to zamówień hurtowych, których koszty wysyłki ustalane są indywidualnie.

** Istnieje także możliwość osobistego odbioru zamówienia w siedzibie naszej firmy. Zamówienie można opłacić przedpłatą jak i na miejscu przy odbiorze - zarówno gotówką jak i kartą płatniczą oraz Blikiem.

Przewidywany czas dostawy:

- w przypadku Poczty Polskiej - 1-3 dni robocze (gdyby kurier nie zastał Cię w domu to zostawi awizo i paczka będzie do odebrania w najbliższym oddziale Poczty Polskiej)

 - w przypadku Kuriera DHL - 1-2 dni robocze (przesyłki kurierskie zwykle są doręczane następnego dnia roboczego po wysłaniu ale firma DHL dla bezpieczeństwa podaje zakres 1-2 dni)

- w przypadku Paczkomatów InPost - 1-3 dni robocze (o dostarczeniu paczki do wybranego paczkomatu zostaniesz poinformowany sms-em na swój numer tel. podany podczas składania zamówienia)

 Zamówienia zagraniczne

Nasz sklep realizuje zamówienia na terenie całej Europy. Jeśli chciałbyś aby przesyłka została wysłana poza granice Polski postępuj wg. poniższych kroków:
1. Złóż zamówienie przez sklep ale nie opłacaj tego zamówienia.
2. W ciągu 24 godzin ktoś z obsługi sklepu skontaktuje się na adres mailowy podany podczas zamówienia podając podsumowanie zamówienia łącznie z kosztami transportu do wybranego kraju oraz dane do przelewu ( istnieje możliwość zapłaty w złotych polskich, dolarach, euro lub funtach brytyjskich).
3. Po otrzymaniu przelewu wysyłamy paczkę.