Termin wysyłek

Paczki wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od poniedziałku do piątku.*

*nie dotyczy to zamówień hurtowych, które rozsyłane są wg indywidualnego harmonogramu

Koszty dostawy

1. Przesyłki na terenie Polski wysyłamy za pośrednictwem InPost Paczkomaty 24/7, firmy kurierskiej DHL oraz kuriera InPost.
Oto szczegółowe opcje i koszty dostawy:

Płatność przedpłatą na konto:

a) InPost Paczkomaty 24/7 - 13 zł

b) Kurier DHL - 14 zł

c) Kurier InPost - 18 zł

Płatność za pobraniem:

a) Kurier DHL - 17 zł

b) Kurier InPost - 21 zł

* Nie dotyczy to zamówień hurtowych, których koszty wysyłki ustalane są indywidualnie.

** Istnieje także możliwość osobistego odbioru zamówienia w siedzibie naszej firmy. Zamówienie można opłacić przedpłatą jak i na miejscu przy odbiorze - zarówno gotówką jak i kartą płatniczą oraz Blikiem.

Przewidywany czas dostawy:

 - w przypadku Kuriera DHL oraz Kuriera InPost - 1-2 dni robocze (przesyłki kurierskie zwykle są doręczane następnego dnia roboczego po wysłaniu ale firma DHL oraz InPostdla bezpieczeństwa podaje zakres 1-2 dni)

- w przypadku Paczkomatów InPost - 1-2 dni robocze (o dostarczeniu paczki do wybranego paczkomatu zostaniesz poinformowany sms-em na swój numer tel. podany podczas składania zamówienia)

 Zamówienia zagraniczne

Realizujemy również zamówienia na terenie całej Unii Europejskiej. Możliwy jest wybór odpowiedniego kraju przeznaczenia podczas realizacji zamówienia. Koszty wysyłki zagranicznej różnią się w zależności od wyboru poszczególnych krajów. Przesyłki zagraniczne wysyłamy za pomocą kuriera DPD lub DHL.