Nasz sklep rozwija się dynamicznie. Cały czas idziemy do przodu szukając nowych wyzwań i podejmując działania. W tym dziale widoczne są ogłoszenia w sprawie pracy. Jeżeli chcesz współtworzyć największy sklep internetowy dla fighterów i sportowców, oraz realnie mieć wpływ na postrzeganie sklepu przez Klientów, aplikuj na poniższe stanowiska. Niektóre z ogłoszeń mogą mieć charakter stały. Zostaw nam proszę swoją aplikację a jeśli nas zainteresujesz to z pewnością się do Ciebie odezwiemy.

Ogłoszenie nr 1 - Specjalista ds. komunikacji marketingowej (Social Media)

Twój zakres obowiązków:

- tworzenie komunikacji w social media, newsletterach, reklamach.

- zlecanie grafikowi i współtworzenie contentu (video, foto, grafiki)

- współtworzenie bloga firmowego / pisanie tekstów pod seo

- moderacja komentarzy i angażowanie społeczności w social media

Jeżeli posiadasz:

- mocną zajawkę sportami walki (mile widziane - sporty uderzane / mma) - TO JEST WYMAGANE

- umiejętność pisania tekstów - “lekkie pióro”, kreatywność oraz poczucie estetyki

- doświadczenie w obszarze social media i marketingu internetowym (bierzemy pod uwagę prowadzenie własnych kanałów social media niekomercyjnych)

- znajomość social media

- dobrą znajomość języka angielskiego

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

- bardzo dobra organizacja pracy

- proaktywność, zaangażowanie, sumienność

Mile widziane:

- podstawowa znajomość programów graficznych i obróbki video

Oferujemy:

- umowa o pracę na cały etat w w dobrej lokalizacji

- wsparcie zarządu i profesjonalnych konsultantów marketingowych

- możliwość rozwoju zawodowego w rozpoznawalnym e-commerce

- szkolenia wewnętrzne (marketing, strategia marketingowa, narzędzia i taktyki) i możliwość udziału w szkoleniach branżowych

- dostęp do wydarzeń branżowych

Aplikacje proszę wysyłać na adres: praca@mmaniak.pl w temacie: Specjalista ds. komunikacji marketingowej

Ogłoszenie nr 2 - Pracownik działu realizacji zamówień i obsługi klienta

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

- Obsługa zamówień internetowych

- Profesjonalna obsługa klientów w sklepie stacjonarnym

- Przyjmowanie i ekspozycja towaru

- Obsługa zwrotów i reklamacji

- Przygotowanie ofert B2B

- Dbanie o dobre relacje z Klientami

- Dbanie o ofertę i wizerunek firmy

Wymagania:

- Koniecznie wymagana dobra znajomość rynku sportów walki, sprzętu do sportów walki, rynku Streetwear

- Punktualność, sumienność,

- Entuzjazm i  zaangażowanie w działaniu

- Komunikatywność w relacjach interpersonalnych

- Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

- Mile widziana znajomość środowiska internetowego oraz e-commerce

Oferujemy:

- Praca na terenie Warszawy

- Stałe godziny pracy (8.00 – 16.00)

- Pracę w młodym i energicznym zespole

- Własne stanowisko pracy

- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania w wykonywaną pracę

- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego na ciekawym, dynamicznie rozwijającym się rynku

Aplikacje proszę wysyłać na adres: praca@mmaniak.pl w temacie: Pracownik działu sprzedaży i realizacji zamówień