Lista produktów marki Everlast

Everlast

Everlast

Everlast to znakomita marka bokserska powstała już w 1910 roku. Firma jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie projektowania, produkcji, licencjonowania i marketingu autentycznych produktów z dziedziny boksu, MMA i fitnessu a także odzieży, obuwia i akcesoriów. Od mistrza wagi ciężkiej Jacka Dempsey'a i legendy wagi średniej Sugar Ray Robinsona do niekwestionowanego mistrza wagi średniej Jermaina Taylor'a i mistrza wagi ciężkiej UFC Randy Couture'a, rękawice bokserskie Everlast są marką wybieraną przez pokolenia mistrzów świata i zawodników sportów walki.

Ta amerykańska firma od przeszło 100 lat widoczna jest na najważniejszych światowych galach bokserskich (ostatnio również MMA) oraz w wielu kultowych filmach np.: „Rocky”, „Za wszelką cenę”, „Wściekły byk” i wiele innych – niekoniecznie poświęconych sztuce bokserskiej.

Rękawice bokserskie Everlast produkowane są w szerokiej gamie modeli i kolorów zaczynając od produktów typowo amatorskich dla początkujących a kończąc na profesjonalnych rękawicach do najcięższych treningów. Sprzęt Everlast jest także stosowany na zawodowych galach bokserskich na całym świecie. Swoje rękawice firma produkuje zarówno ze skóry naturalnej jak i ze skóry ekologicznej. Te ostatnie modele mogą okazać się znakomitym wyborem dla osób preferujących wegański styl życia.

W swoim asortymencie marka posiada całą gamę sprzętu bokserskiego takiego jak m.in. kaski bokserskie, skakanki, ochraniacze na zęby i buty bokserskie jednak to rękawice bokserskie Everlast są kluczowym segmentem produkcji firmy z którego jest ona znana i ceniona.

Opierając się na dziedzictwie autentyczności i indywidualności, Everlast jest nieodzowną częścią życia niezliczonych sportowców i entuzjastów sportu, którzy trenują, konkurują i żyją aktywnym stylem życia. Produkty firmy Everlast z siedzibą na Manhattanie są sprzedawane w ponad 75 krajach na 6 kontynentach w tym w naszym sklepie