Lista produktów marki Fairtex

Fairtex

Fairtex Muay Thai

Historia marki Fairtex sięga roku 1971 co stawia ją w gronie najstarszych tajskich firm produkujących sprzęt do Muay Thai. Założycielem marki jest Mr. Wong który stworzył markę z pasji i miłości do Muay Thai. Był to także jego sposób aby przyczynić się do poprawy jakości życia młodych osób z nizin społecznych. Mr. Wong pragnął w ten sposób trzymać ich z daleka od ulicy i narkotyków. Obecnie Fairtex jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm z branży rękawic bokserskich, ochraniaczy i odzieży do Muay Thai. Ich produkty są używane przez mistrzów, instruktorów i trenujących na całym świecie! Dzięki prężnym działaniom firma kojarzona jest nie tylko ze sportami uderzanymi ale także z najszybciej rozwijającym się sportem na świecie - MMA. Była m.in. partnerem technicznym i dostarczała rękawice do legendarnej organizacji MMA - Strikeforce.

Głównym produktem marki są najwyższej jakości rękawice Fairtex, które wykorzystywane są w treningach Muay Thai  przez topowych zawodników ale doskonale nadają się również jako typowe rękawice bokserskie. Fairtex do perfekcji opanował technologię ich produkcji. Wykorzystywane do niej są najwyższej jakości selekcjonowane materiały – naturalna skóra oraz najlepsza na świecie sztuczna skóra tzw. Skintex. Użycie sprawdzonych surowców jest gwarancją jakości i legendarnej już wytrzymałości produktów tej marki. Rękawice Fairtex cechują się również doskonałą ergonomią i wygodą co powoduje, że są jednymi z najczęściej wybieranych rękawic muay thai na świecie. Wybierając model na trening polecamy wziąć pod uwagę jeden z modeli treningowych takich jak BGV1 lub BGV5. Ciekawym rozwiązaniem mogą być także rękawice BGV9 uszyte w tzw. stylu meksykańskim. Charakteryzują się przedłużoną konstrukcją nadgarstka dzięki czemu bardziej przypominają rękawice bokserskie niż typowy sprzęt do Muay Thai.

Szukając profesjonalnych rękawic na zawody i turnieje można wybrać wiązane rękawice, których używają profesjonaliści na renomowanych kickboxerskich galach holenderskiej organizacji Glory. O znakomitej jakości produktów tej tajskiej marki może świadczyć fakt, że w historii naszej firmy nie zdarzyło się aby na reklamację wróciły uszkodzone rękawice Fairtex! To o czymś świadczy.

Fairtex jest również producentem najlepszego na świecie sprzętu dla trenerów oraz do wyposażenia klubów i sal treningowych. Ekstremalne warunki pogodowe, które panują w Tajlandii (upał i wilgoć) stanowią ogromne wyzwanie dla wytrzymałości sprzętu treningowego. Marce Fairtex przez lata udało się stworzyć sprzęt treningowy o niesamowitej trwałości i odporności na zniszczenia. Z powodzeniem stosowany jest w najlepszych polskich i światowych gymach Muay Thai, MMA, boksu itp. Na uwagę zasługuje duża różnorodność sprzętu trenerskiego. Łapy trenerskie i tarcze PAO Fairtex to tylko wierzchołek góry lodowej ponieważ tajski potentat ma w swojej ofercie także ogromny wybór pasów i pancerzy trenera oraz innych ochraniaczy całego ciała np. ochraniaczy na uda. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej każdy z tych produktów jest tak wysokiej jakości jak rękawice Fairtex.

Tropikalny klimat Tajlandii i wyzwania z nim związane pozwoliły firmie Fairtex stworzyć najlepsze na świecie worki treningowe i bokserskie. Ogromny wybór worków a także tarcz do kopnięć pozwala każdemu adeptowi muay thai trenować w sposób zróżnicowany, przyczyniający się do ich rozwoju.

Marka to nie tylko produkcja sprzętu, to także elitarne ośrodki treningowe oraz management topowych i profesjonalnych zawodników sportów walki. Nasz sklep posiada produkty Fairtex dlatego, że  są tworzone by pomóc Ci osiągnąć szczyt własnych możliwości zgodnie z hasłem "Be Inspired".