Ground Game

Lista produktów marki Ground Game

Ground Game

Ground Game

Nasz sklep posiada w swoim asortymencie Ground Game – polską markę cechującą się widowiskowym designem w połączeniu z całkiem dobrą jakością swoich wyrobów. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętu i akcesoriów do BJJ takich jak spodenki czy kimona ale jednym z najbardziej poszukiwanych i szanowanych produktów tej marki jest rashguard Ground Game. Każdy rashguard charakteryzuje się solidnym materiałem, który wytrzyma wiele sesji treningowych na macie. Produkty są stworzone w dopasowaniu typu „Athletic” dzięki czemu będą dobrze przylegały do ciała podczas aktywności fizycznej. Aby uniemożliwić przesuwanie i podwijanie się produktu, Ground Game na spodzie rashguarda zastosował antypoślizgowy pasek. Aby podkreślić dobre walory użytkowe produktu każdy rashguard Ground Game zaprojektowany został z wykorzystaniem widowiskowego graficznie designu dzięki czemu produkty te szybko zdobyły mocną pozycję na rynku polskim.

Firma dała się również poznać jako producent innego sprzętu do fighterów jak m.in. spodenki i leginsy Ground Game, które poza typowym wykorzystaniem w sportach parterowych zaczęły coraz mocniej być widoczne wśród zawodników MMA a nawet sportów stójkowych takich jak muay thai czy boks. Firma produkuje zarówno spodenki do mma jak i do vale tudo. Spodenki do MMA Ground Game cechują się widowiskowymi grafikami co stało się już znakiem rozpoznawczym firmy. Wykorzystanie w produkcji solidnych ale jednocześnie lekko elastycznych dzianin powoduje, że spodenki są bardzo odporne na szarpanie i przetarcia – tak częste podczas uprawienia tego sportu. Dodatkowo zostały wzmocnione w strategicznych miejscach narażonych na rozdarcie a wewnętrzny, gumowy panel w pasie oraz szeroka klamra zapewniają, że spodenki się nie przesuwają podczas treningu czy walki. 

Ground Game produkuje również obcisłe spodenki do vale tudo wykonane z elastycznej dzianiny okraszonej efektownymi wzorami. Takie spodenki sprawdzają się jako typowe spodenki do sportów walki lub jako bielizna sportowa pod gi lub luźne szorty. Taką samą rolę może oczywiście pełnić również rashguard Ground Game, który założony pod gi do BJJ ochroni ciało przed otarciami spowodowanymi szorstką strukturą materiału z jakiego wykonane jest kimono.

Produkty Ground Game to kolejne produkty polskiej marki, których sprzedaży nasz sklep się podjął. Nasza polityka nie ogranicza się wyłącznie do zamawiania renomowanych światowych firm ale poprzez pozycję lidera na rynku staramy się również dawać szansę mniejszym, rodzimym producentom.