Lista produktów marki KiNGZ Kimonos

KiNGZ Pas do kimona BJJ Absolute Premium

A1 Niebieski A3 Niebieski A4 Niebieski A3 Purpurowy A4 Purpurowy A1 Brązowy A2 Brązowy A3 Brązowy A4 Brązowy Niebieski A0 A5 Niebieski A5 Purpurowy Purpurowy A0 A5 Brązowy Brązowy A0 Czarny A0
169,00 zł
KiNGZ Kimonos

Kingz Kimonos

Kingz Kimonos to jedna z najbardziej szanowanych na świecie marek produkujących kimona (gi) do brazylijskiego jiu jitsu. Marka jest stosunkowo młoda ponieważ jest na rynku dopiero od 2011 roku ale przez ten czas już zdobyła sobie całą rzeszę fanów, którzy doceniają wysokiej jakości, innowacyjne kimona/gi do BJJ. Doświadczenie twórców marki Kingz w BJJ wynosi łącznie ponad 30 lat dlatego dobrze oni wiedzą jak powinny wyglądać i sprawować się profesjonalne produkty do BJJ. Każde kimono/gi Kingz jest doskonałym połączeniem detali, jakości oraz wytrzymałości.

Kingz produkuje kimona BJJ damskie i męskie. Poza wykorzystaniem tych samych materiałów najwyższej jakości, kimona te różnią się krojem tak samo jak różnią się sylwetki kobiet i mężczyzn. Kingz doskonale się w tym orientuje i dostosowuje kroje swoich gi do charakterystycznych różnic w ich budowie. Kimona/gi Kingz produkowane są z najwyższej jakości bawełny w wariancie pre-shrunk. Znaczy to, że nie będzie się kurczyło w praniu. W dzisiejszych czasach każdy szanujący się producent tworzy swoje kimona w takich wariantach. Świadczy to o wysokiej specjalizacji produktów Kingz Kimonos a dla osoby, która chce dokonać zakupu jest to gwarancją, że będzie ona potrafić dobrze dobrać odpowiedni rozmiar. Firma produkuje gi we wszystkich najpopularniejszych kolorach czyli białym, czarnym i niebieskim. 

W zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania możesz wybrać kimono/gi Kingz w jednym z dowolnych wariantów które różnią się od siebie poziomem cenowym, grubością materiału, rodzajem plecionki i zdobieniami. Do najpopularniejszych modeli na rynku polskim należy gi Kingz Basic. Mimo, że jego przeznaczeniem początkowo było używanie przez osoby początkujące (dodatkowo w cenę kimona wliczony jest biały pas) to niemal od razu kimono to było wykorzystywane również przez bardziej doświadczonych zawodników. O jakości tego modelu stanowi solidna gramatura bawełny, która  wynosi aż 400 gsm. To bardzo dużo biorąc pod uwagę poziom cenowy modelu Kingz Basic. Do tego cała góra od gi została uszyta z jednego kawałka materiału co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość na szarpanie. Kingz Kimonos jest również producentem bardziej zaawansowanych modeli. Kimono/gi Kingz Knight lub Sovereign to w pełni profesjonalne gi do BJJ, których przeznaczeniem są najtrudniejsze treningi oraz zawody. Wykonane są z grubszej plecionki niż model Basic 2.0 – 450 oraz 550 gsm a także podszyte specjalną podszewką CoolMax, która oprócz ochładzania ciała sportowca odprowadza również pot. 

Wszystkie kimona do BJJ marki Kingz zawierają miękkie i płaskie szwy aby zapewniać jak najlepszy komfort podczas treningu BJJ. Już nawet w podstawowych modelach w kołnierzu wszyto wulkanizowany kawałek gumy, który powoduje szybsze schnięcie gi i zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń i pleśni wewnątrz kołnierza. Każde kimono/gi BJJ, które wychodzi z fabryki tego znakomitego producenta, zawiera dodatkowe wzmocnienia w strategicznych i narażonych na szarpanie miejscach. Spodnie od gi posiadają także wzmocnienia na kolanach dzięki czemu ich żywotność pozostaje ekstremalnie długa.

Kingz Kimonos to jedna z naszych kluczowych marek jeśli chodzi o kimona/gi do BJJ. Nasz sklep posiada kimono/gi Kingz w wielu modelach i wariantach kolorystycznych. Jesteśmy dumni mając za partnerów tak renomowane marki, które pozwalają nam dostarczać profesjonalne rozwiązania treningowe wszystkim adeptom BJJ w Polsce.