Zwroty i reklamacje

Producenci (+)

Recenzje (+)

Wysyłka w 24 h, fachowa porada przed zakupem, towar zgodnie z informacją warty zakupu...

Newsletter (+)

Kontakt (+)

  • mmaniak.pl

    ul. Sokratesa 7 lok. 111

    01-909 Warszawa

  • +48 500 013 950
    +48 511 616 841

Zwroty i reklamacje

Reklamacje

Wszystkie towary w sklepie MMANIAK.PL objęte są gwarancją. Jeśli zdarzy się że otrzymałeś wadliwy towar to odeślij go nam na adres:
MMANIAK.PL ul. Sokratesa 7 lok. 111 01-909 Warszawa.
Do przesyłki dołącz wydrukowany, wypełniony oraz podpisany formularz reklamacyjny, który możesz ściągnąć TUTAJ.
Reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej.
W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zwracamy Klientowi koszty transportu towaru odsyłanego wg. stawek poczty polskiej. W tym celu po otrzymaniu od nas o pozytywnie rozpatrzonej reklamacji Klient powinien podać nam swój numer konta bankowego.
W miare możliwości prosimy o odsyłanie produktów wypranych przed wysyłką. Znacznie ułatwi to obsłudze naszego sklepu przeprowadzenie procesu reklamacyjnego włącznie z ewentualną naprawą wadliwego produktu.

REKLAMACJE, BĘDĄ MOGŁY ZOSTAĆ DOKONANE WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE ZAŁĄCZONEGO, ORYGINALNEGO PARAGONU SPRZEDAŻY!

Zwroty

1. Jeśli rozmyśliłeś się lub z jakiś przyczyn zakupiony towar ci nie odpowiada to możesz go nam odesłać w terminie 14 dni.
2. Towar odsyłasz na swój koszt. Przesyłki pobraniowe nie będą przyjmowane przez nasz sklep.
3. Do paczki dołącz wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz zwrotów i wymian, który możesz ściągnąć TUTAJ.
4. W ciągu maksymalnie 14 dni zwrócimy ci pieniądze na konto podane przez ciebie w formularzu (zazwyczaj odbywa się to jednak znacznie szybciej).

ZWROTY I WYMIANY BĘDĄ MOGŁY ZOSTAĆ DOKONANE WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE ZAŁĄCZONEGO, ORYGINALNEGO PARAGONU SPRZEDAŻY!

Wymiana

1. Dopuszczamy wymianę towaru gdyby rozmiar ci nie odpowiadał jednak staramy się takie rzeczy ograniczać do minimum dlatego, jeśli przed zakupem nie jesteś pewien jaki rozmiar będzie na ciebie pasował to skontaktuj się z nami a pomożemy ci go wybrać.
2. Jeśli rozmiar okaże się na ciebie nie dobry (lub chcesz wymianić go z innych względów) odeślij go nam na w/w adres wraz z wydrukowanym, wypełnionym i podpisanym formularzem, który możesz ściągnąć TUTAJ.
3. Koszty ponownej wysyłki produktu ponosi klient. Ponowna wysyłka zostanie wysłana na jego koszt wg. stawek wysyłkowych obowiązujących u nas w sklepie (w zależności od wybranego przewoźnika). Przesyłka zostanie wysłana przewoźnikiem jakiego wskaże Klient w formularzu odesłanym razem z przesyłką. Wymieniane produkty są zawsze wysyłane pobraniem, którego kwotę należy zapłacić listonoszowi/kurierowi.
4. Jeśli Klient wymienia odesłany produkt na produkt, który jest droższy to różnica między nimi zostanie doliczona do kosztów wysyłki i ujęta w pobraniu jakie Klient zapłaci listonoszowi/kurierowi.
5. Jeśli Klient wymienia produkt na produkt, który jest tańszy to różnica między nimi zostanie zaliczona na poczet ponownych kosztów wysyłki. Jeśli to nie wystarczy do pokrycia pełnych kosztów wysyłki to brakująca kwota zostanie naliczona w pobraniu. Jeśli jednak różnica będzie większa niż koszty transportu, które zostaną w całości pokryte to pozostała kwota zostanie zwrócona Klientowi na podane przez niego konto.
6. Aby mieć całkowitą pewność co do dostępności żadanego produktu, proszę w międzyczasie złożyć ponowne zamówienie w sklepie wybierając żądany produkt w odpowiednim rozmiarze. W uwagach proszę wpisać "Wymiana - numer paragonu otrzymanego w poprzednim zamówieniu". TO BARDZO PRZYSPIESZY REALIZACJĘ WYMIANY I BĘDZIE GWARANTEM REZERWACJI DLA KLIENTA ŻĄDANEGO PRODUKTU. Po otrzymaniu przesyłki przystąpimy do realizacji wymiany zgodnie ze złożonym zamówieniem.

Uwagi dotyczące wymian i zwrotów

1. Zgodnie z art. 38 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. zwrotom nie podlegają produkty, których zwrot i ponowna sprzedaż byłaby ryzykowna z uwagi na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeśli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu np. blielizna, rozpakowane ochraniacze na zęby. rozpakowane suspensory, odżywki i suplementy itp.
2. Zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy „konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy” tak więc sklep mmaniak.pl zastrzega sobie możliwość obniżenia wartości kwoty zwracanej Klientowi jeśli zwracany towar dotrze do nas w stanie wskazującym na jego używanie i uniemożliwiwiającym dalszą sprzedaż po pierwotnej cenie.

Wysyłki w celu reklamacji, wymiany lub zwrotu przesyłki prosimy wysyłać na adres:

MMANIAK.PL
ul. Sokratesa 7 lok. 111
01-909 Warszawa