Lista produktów marki Asics

Asics

Asics

ASICS to japońska, wielonarodowa korporacja produkująca obuwie i sprzęt sportowy przeznaczony do szerokiej gamy sportów, w tym buty zapaśnicze i bokserskie. Nazwa marki jest akronimem łacińskiego wyrażenia: "anima sana in corpore sano", co tłumaczy się jako "w zdrowym ciele, zdrowy duch". W ostatnich latach ich buty do biegania często były zaliczane do grona najlepszego obuwia sportowego na rynku. Wśród adeptów trenujących sporty walki ogromną renomą cieszą się najlepsze na świecie buty zapaśnicze i buty bokserskie Asics. Są one wykorzystywane przez najlepszych zawodników globu takich jak m.in. Dan Gable, Cael Sanderson, Jordan Burroughs, Kyle Dake. 

Buty zapaśnicze Asics doskonale sprawdzają się także jako buty bokserskie. Używane są przez wiele osób trenujących boks. Dzięki płaskiej podeszwie poprawiają płynność i szybkość pracy nóg. Ścisła, dopasowana do stopy budowa zapewnia stopom większe bezpieczeństwo i stabilizację. Stopa nie przesuwa się w bucie podczas dynamicznego poruszania się. Całość dopełnia podwyższona cholewka i pełne sznurowanie gwarantujące bezpieczeństwo stawu skokowego.

Buty bokserskie i zapaśnicze Asics to bez wątpienia jedne z najlepszych produktów na rynku. Wybierając któryś z dostępnych u nas modeli możesz być pewnie, że nabywasz renomowany, w pełni profesjonalny produkt.