Zestawy

Cena

Cena

  • 122,00 zł - 448,00 zł

Zestawy treningowe - razem nie tylko raźniej ale i Taniej!

Zaczynasz przygodę ze sztukami walki i potrzebujesz sprzętu na pierwszy trening? Wracasz na matę po przerwie i przydałyby Ci się nowe rękawice bokserskie? A może urządzasz domową siłownię, gdzie w spokoju będziesz mógł poboksować w worek? 

Z nami nie musisz tracić czasu na szukanie odpowiednich produktów i żmudne porównywanie cen. Niezależnie czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną znajdziesz tutaj dla siebie odpowiedni zestaw treningowy

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawy tematyczne, stworzone z myślą o konkretnych celach treningowych. Znajdziesz w nich zestawy do treningu w domu oraz profesjonalne zestawy treningowe do MMA, boksu, muay thai czy kickboxingu. Nie znalazłeś zestawu dla Twojej dyscypliny? Nic się nie stało - daj nam znać a postaramy się rozszerzyć ofertę o inne dyscypliny.

Zestawy bokserskie dla dzieci

Zestawy bokserskie dla dzieci to bardzo popularny rodzaj zestawów treningowych. Zazwyczaj w skład takiego zestawu wchodzi worek treningowy + rękawice bokserskie i może być on uzupełniany o dodatkowe akcesoria. Takie zestawy nie zajmują dużo miejsca i mogą być stosowane w domu. Są świetnymi przyrządami dzięki którym Twój maluch będzie mógł poćwiczyć podstawy boksu lub wyładować swoją niespożytą energię. 

Zestaw bokserski - co jeszcze?

Produkty jakie wchodzą w skład typowego zestawu bokserskiego mogą się różnić. Jeśli weźmiemy pod uwagę typowy zestaw bokserski dla dziecka to zazwyczaj składać się będzie z worka bokserskiego, rękawic dziecięcych oraz mocowania do sufitu/na ścianę. W sprzedaży posiadamy również zestawy bokserskie dla dwojga składające się ze sprzętu dla dwóch osób w niższej cenie. Jest to świetny pomysł na nieszablonowe spędzanie czasu z dziewczyną lub chłopakiem.

Dobrym wyborem dla każdego ojca może być także zestaw trenerski, który pozwoli na trening z własnym dzieckiem. Możliwości jest bez liku a ciekawie spędzone chwilę będą niezapomnianym przeżyciem.Dzięki naszym zestawom, szybko i wygodnie skompletujesz najbardziej potrzebne produkty – a w dodatku to wszystko za niepowtarzalną promocyjną cenę! 

Już teraz kupuj produkty w promocyjnych zestawach – w ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze... nic tylko trenować!