Combat Sports

Combat Sports International

Nieważne, czy poprzez sporty walki chcesz zrobić lepszą formę, jesteś początkującym , czy też profesjonalnym fighterem, odpowiednie wyposażenie treningowe jest niezbędne. Wchodząc do klatki bez właściwego sprzętu, jak rękawice do MMA, rękawice bokserskie, czy ochraniacze na łokcie prosisz się o poważną kontuzję dla siebie lub partnera treningowego. Aby tego uniknąć, warto sięgać po akcesoria sprawdzone i używane przez profesjonalistów.

Combat Sports International to amerykańska marka będąca częścią grupy Combat Brands LLC, do której należy również legendarny Ringside. Przez niemal 30 lat działania spółka zyskał sobie zasłużoną reputację w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu po uczciwej cenie. Specjalnością Combat Sports są, a jakże, rękawice MMA. Kultowy model Max Strike na swoje sparingi wybierali m.in.: Conor Mcgregor czy Jose Aldo. Kolejnym, wartym uwagi, produktem z ich asortymentu są ochraniacze na łokcie i kolana IMF Tech™. Ochraniacze są na tyle bezpieczne, że korzystają z nich najciężsi zawodnicy UFC jak Francis Ngannou czy Ciryl Gane. Warto nadmienić, że żaden z tych zawodników nigdy oficjalnie nie był sponsorowany przez Combat Sports. To był ich własny wybór, a to chyba o czymś świadczy.

Reputacja jednego z największych i zaufanych dostawców sprzętu do MMA na świecie to nie wszystko. Markę wyróżnia też oldschoolowy design, który z pewnością docenią ci z Was którzy styczność ze sportami walki mają dłużej . Ale niech was to nie zwiedzie, rękawice, ochraniacze czy tarcze bokserskie są wprost naszpikowane technologią jak: IMF Tech™ (pianka tłumiąca siłę uderzenia) czy Gel Shock (dodatkowa warstwa żelu). Przed swoją następną sesją treningową upewnij się, że korzystasz z możliwie najbezpieczniejszego sprzętu – wybierz Combat Sports!