Wśród tematów jakie ostatnimi czasy poruszaliśmy na blogu, znajdziecie wiele wpisów ściśle dotyczących treningu lub sprzętu z nim związanego. Dziś zajmiemy się sprawami nieco mniej związanymi z samym przebiegiem treningu, jednak równie ważnymi. Często samo wyjście na trening zakrawa na niemałą wyprawę. Woda, ochraniacze, rękawice, klapki, ręcznik. Ekwipunek potrafi być dość obszerny, a wszystko trzeba jakoś spakować. Idealnym sposobem na cały sprzęt treningowy są przystosowane do tego torby i plecaki. To właśnie ich najciekawszym modelom przyjrzymy się w poniższym wpisie.

Torba sportowa Fairtex BAG2

Duża i funkcjonalna torba treningowa legendarnej marki Fairtex. Zaprojektowana z myślą o sportowcach, dzięki czemu zawiera wiele przydatnych funkcji. Przede wszystkim całość wykonana została z mocnego, nieprzemakalnego nylonu. Gwarantuje to trwałość nawet przy ciężkim ładunku oraz brak przemakania, kiedy wewnątrz znajdzie się wilgotny ręcznik czy odzież. Torba zawiera także dodatkową, specjalnie izolowaną komorę na mokre rzeczy. Model ten posiada także oddzielną przegrodę na obuwie, co dla wielu osób bez wątpienia będzie sporą zaletą. Warte odnotowania będą także: specjalna komora na telefon i drobne akcesoria czy otwór na przewód słuchawkowy. Spód torby zawiera wzmocnioną, twardszą podstawę, która zwiększa jej żywotność.

plecaki1

Plecak Venum Challenger Xtreme

Alternatywnym rozwiązaniem względem torby pozostaje plecak. Dla wielu osób bardziej praktyczny, jednak najczęściej mniej pojemny. Prezentowany model marki Venum rozwiązuje problem pojemności, ponieważ w kilku prostych ruchach można wysunąć jego dolną komorę zwiększając pojemność plecaka. Challenger Xtreme to przede wszystkim solidne wykonanie oraz wiele komór i kieszeni. Plecak posiada wentylowane panele, pojemną główną komorę oraz pomniejsze kieszonki na telefon czy inne drobiazgi. Na specjalną uwagę zasługuje system szelek oraz ich regulacji, który znacząco odciąża plecy i barki podczas noszenia stając się bardzo komfortowym w noszeniu.

Plecako-torba Pit Bull Escala

Rodzima propozycja marki Pit Bull West Coast to hybryda w postaci plecako-torby. Produkt ten czerpie to co najlepsze będąc kompromisowym rozwiązaniem pomiędzy torbą a plecakiem. Główna zaleta polega na prostej transformacji, dzięki której plecak można zmienić w torbę i odwrotnie. Już podstawowa konfiguracja plecaka jest bardzo pojemna, dzięki czemu problemem nie będzie zapakowanie choćby kompletnego kimona na trening BJJ. Wariant torby to więcej dodatkowego miejsca. Ponadto Escala posiada pojemne kieszenie boczne, w tym jedną izolowaną, która utrzyma temperaturę np.: napoju. Konstrukcja jest wentylowana, dzięki czemu wzrasta żywotność przechowywanego wewnątrz sprzętu.

Torba sportowa Venum Trainer Lite

Kompaktowa torba o wydłużonym kształcie, dzięki czemu bez problemu można do niej zapakować np.: ochraniacze piszczeli. Torba posiada dodatkową przegrodę na mokre rzeczy, które oddychają wewnątrz dzięki wentylowanym panelom. Lekka oraz wytrzymała, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo mocny, regulowany, szeroki pas zapewnia komfortowe przenoszenie torby. Świetny wybór dla wszystkich trenujących.

plecaki2

Torba na posiłki Grab Your Meal

Torba Grab YourMeal to nieco inny produkt niż pozostałe z tego zestawienia. Nie jest to torba przeznaczone do sprzętu treningowego, a do transportu posiłków. Będzie to świetna opcja dla osób, które przestrzegają diety i zabierają posiłki po/przed treningowe ze sobą. To kompaktowa, specjalistyczna torba, do której zapakujesz jedzenie na cały dzień. Posiada liczne kieszenie, w tym i także wentylowane oraz specjalnie zaprojektowane plastikowe opakowania na żywność. Dostępna w wielu wariantach pojemnościowych oraz w całości produkowana w Polsce.

Jak więc widzicie wybór toreb oraz plecaków jest całkiem spory i urozmaicony. Każdy znajdzie coś w co będzie mógł spakować swój sprzęt treningowy. Zapraszamy więc na strony naszego sklepu.