Extreme Hobby to rodzima marka odzieżowa która po kilku latach działalności na rynku zdążyła wyrobić sobie renomę oraz grono zadowolonych klientów. Ostatnimi czasy moda na patriotyczne wzory odzieży przenosi się również do szeroko pojętego fightwearu więc i EH nie pozostało na ten trend obojętne. Niniejszy wpis na blogu poświęcamy na recenzję patriotycznego zestawu rashguard + legginsy od Extreme Hobby.

Recenzowany zestaw będzie idealnym wyborem dla osób które lubią podkreślać polskie motywy podczas wszelkich aktywności sportowych. Jeżeli o sporty walki chodzi, to są to produkty wręcz idealne dla każdego kto startuje w różnego rodzaju zawodach, szczególnie tych poza granicami Polski i chciałby zaznaczyć swoje pochodzenie czy reprezentowany kraj.

extreme hobby rashguard polska krotki rekaw czerwony

Rashguard:

Górna część czyli rashguard dostępny jest w kilku rozmiarach, kolorach oraz wariancie z długim oraz krótkim rękawem. Wykonany został z materiału który jest elastyczny i dobrze przylega do ciała. Pierwszy kontakt z materiałem sprawia raczej pozytywne wrażenie, choć wydaje się on być nieco cienki, szczególnie jeżeli miało się do czynienia wcześniej z innymi produktami tego typu. Niemniej jednak odpowiednio dobrany rozmiar leży dobrze a płaskie szwy nie podrażniają skóry. Sama rozciągliwość również stoi na wysokim poziomie i produkt nie ogranicza swobody ruchów. Co ciekawe, zastosowany materiał zachowuje bardzo dobre właściwości techniczne, przez co ciało pozostaje lekko schłodzone i suche podczas intensywnego wysiłku. Nie zawodzi więc system odprowadzania wilgoci oraz zachowywania temperatury. Jedyny mankament zauważony po dłuższym okresie używania rashguardu to drobne odkształcenia powstałe w wyniku długotrwałego rozciągania. Jednakże, mając na uwadze sporą ilość godzin użytkowania po której doszło do takiego stanu, jest to sytuacja akceptowalna, szczególnie że sam produkt nie stracił szczególnie właściwości użytkowych.

extreme hobby leginsy polska czerwone

Legginsy:

Legginsy zostały wykonane z tej samej mieszanki materiału oraz zszyte w ten sam sposób co rashguard. Uwagę zwraca wymodelowanie w sposób który nadał legginsom anatomiczny kształt. Dzięki temu są one komfortowe i nie rozciągają się na ciele w newralgicznych miejscach. Cały wzór jaki prezentują legginsy (tak samo zresztą jak i górna część zestawu) został naniesiony metodą sublimacji. Oznacza to, że nadruk ten jest nieścieralny. Faktycznie, nawet po dłuższym czasie użytkowania legginsów nadruk pozostał nienaruszony. Niestety, podobnie jak i w przypadku rashguardu zaobserwowano lekkie rozciągnięcia i odkształcenia występujące głównie w części dolnej nogawek. Z racji grubości materiału również miejsca w okolicy kolan zostały lekko przetarte. Należy jednak pamiętać, że ma to związek z procesem testowania legginsów w trakcie wielu treningów BJJ.

Zestaw Extreme Hobby rashguard i legginsy wzór Polska to całkiem udane i przystępne produkty, prawdopodobnie najlepsze w naszym kraju w tym segmencie cenowym. Polecamy w szczególności osobom lubującym się w motywach patriotycznych lub jako zestaw zapasowy czy na zagraniczny wyjazd. Jego główne cechy to przystępna cena, ciekawy wzór oraz właściwości techniczne.

Recenzowany zestaw w pełnym wariancie kolorów oraz rozmiarów znajdziecie na stronach naszego sklepu, kolejno: rashguard oraz legginsy.

extreme hobby ocena