Akcesoria treningowe uzupełnieniem tradycyjnej oferty naszego sklepu

W tym dziale znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do treningu sportów walki takich jak MMA, BJJ, boks, zapasy lub Krav Maga. Wiele produktów może służyć Ci także w innych formach treningu sportowego.

Niezbędne akcesoria do boksu

Jednymi z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów treningowych są skakanki bokserskie. Używa ich się w wielu dyscyplinach sportowych. Są nieodłącznym elementem treningu bokserskiego i Muay Thai. Kształtują ogólną wydolność oraz poprawiają szybkość i pracę nóg. Dzięki swojemu wpływowi na kształtowanie wytrzymałości skakanki stanowią znakomity przyrząd do treningu ogólnorozwojowego i fitness. W zasadzie mogą być używane przez osoby o każdym stopniu zaawansowania i wieku. Są także bardzo popularnym narzędziem w treningach typu Cross Fit. W naszej ofercie znajduje się duży wybór skakanek treningowych m.in. typowe skakanki bokserskie, skakanki szybkościowe czy skakanki z łożyskami. 

Niezbędnymi akcesoriami każdego boksera (lub osób trenujących inne sporty uderzane) są bandaże bokserskie. Ich zadaniem jest lepsze zabezpieczenie dłoni przed stłuczeniami oraz obtarciami. Stanowią także istotny element usztywniający nadgarstek pod rękawicą lecz aby to dobrze zrobić należy umiejętnie dopasować długość taśm do dłoni. W naszej ofercie znajdziesz owijki bokserskie w najpopularniejszych długościach np. 3, 4 lub 5 metrów dzięki czemu niemal każda osoba dobierze dla siebie odpowiedni rozmiar. 

Problem z ilością rzeczy na trening?

Trenując niektóre dyscypliny sportów walki takie jak np. MMA czy boks tajski z pewnością wiesz jak wiele sprzętu potrzeba aby być przygotowanym na trening. W kategorii Torby sportowe i plecaki znajdziesz wiele pojemnych produktów przeznaczonych do transportu sprzętu i odzieży treningowej.

W naszej ofercie znajdziesz torby sportowe w kilku rozmiarach tak abyś, w zależności od potrzeb, sam mógł dobrać to co będzie Ci najbardziej odpowiadać. Dobierając produkty do tej kategorii skoncentrowaliśmy się na wysokiej jakości toreb tak aby wytrzymały Twój reżim treningowy. Większość toreb sportowych w naszej ofercie wykonanych jest z mocnych materiałów oraz są dodatkowo wzmocnione w miejscach najbardziej narażonych na rozerwanie. W związku z tym Twoja podróż na trening będzie czystą i bezpieczną przyjemnością.

Plecaki są substytutem toreb sportowych. W naszej ofercie znajdziesz typowe plecaki miejskie oraz plecaki treningowe – znacznie bardziej pojemne, solidne produkty przeznaczone do transportu Twojego sprzętu. Zaletą takich plecaków jest większa wygoda niż w przypadku toreb. Plecak zawieszony na plecach w wielu przypadkach cechuje się większym komfortem niż torba. Nowoczesne plecaki sportowe są bardzo pojemne i wytrzymałe. Zostały tak zaprojektowane aby każdy fighter mógł się kompleksowo spakować na swój trening – nieważne czy trenuje MMA czy inny sport walki.

Akcesoria codzienne 

W kategorii Akcesoria treningowe znajdziesz wiele innych dodatków, które uzupełnią Twoją garderobę np. klapki, ręczniki na siłownię lub do kąpieli, stylowe portfele. Na uwagę zasługuje także niemały wybór nerek i saszetek służących do bezpośredniego przenoszenie drobnych ale niezbędnych rzeczy typu dokumenty, telefon lub klucze. Znajdziesz tutaj również bardzo praktyczne akcesoria jak np. odświeżacze do rękawic i toreb oraz maski treningowe.

Na bieżąco staramy się uzupełniać akcesoria dostępne w naszym sklepie dlatego mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć to czego szukasz. Gdyby jednak było inaczej to daj nam znać a postaramy się Ci pomóc oferując zamiennik lub informując o terminie dostawy.