Rękawice bokserskie Venum

Cena

Cena

  • 169,00 zł - 1 289,00 zł

Waga

Waga

Rękawice bokserskie marki Venum to szeroka gama produktów nadających się do treningów sportów uderzanych takich jak boks, Muay Thai, kickboxing czy krav maga. Marka łączy w sobie jakość z oryginalnym designem swoich produktów. Wiele modeli rękawic Venum produkowanych jest w kolebce boksu tajskiego - Tajlandii. Firma zresztą posiada w tym kraju swoje centra treningowe w których trenują adepci Muay Thai i innych sportów walki.

Rękawice Venum dla różnych stopni zaawansowania

Venum ma w swojej ofercie rękawice bokserskie zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych a nawet serię dedykowaną do boksu zawodowego.

Bardzo dobrym wyborem dla osób początkujących jest seria rękawic o nazwie Contender -  bezpieczne rękawice ze sztucznej skóry bardzo dobrze absorbujące uderzenia. Kolejna seria którą z powodzeniem mogą używać osoby początkujące (a także osoby średniozaawansowane)  to rękawice z serii Venum Challenger. Jest to już trzecia generacja tego światowego bestsellera francuskiej marki. Modele z tej serii posiadają lepszą wentylację od modeli Contender i są dostępne w większej ilości wariantów kolorystycznych. 

Wiele modeli rękawic Venum posiada oryginalny, nieszablonowy design co wyróżnia je na rynku. To od zawsze była domena tej marki jeśli chodzi o produkcję odzieży i postanowiono przełożyć to na produkcję rękawic i innych akcesoriów treningowych.

Od dawna flagowymi rękawicami treningowymi marki Venum jest seria Giant - obecnie dostępna już w serii 3.0. Model ten może śmiało być używany przez osoby zaawansowane. Rękawice Venum Giant wykonane są wysokiej jakości skóry naturalnej a ich produkcja całkowicie odbywa się w Tajlandii.

Ekspansja w kierunku boksu zawodowego

Venum w swojej ofercie ma także rękawice dla zaawansowanych i profesjonalnych bokserów. Firma rozpoczęła ekspansję w kierunku boksu zawodowego rozpoczynając współpracę z wieloma światowej klasy bokserami jak np. Jorge Linares czy Wasyl Łomaczenko. We współpracy z drugim z wymienionych powstała seria LOMA oparta na modelu Pro Hammer oraz Shield, które charakteryzują się wysokiej jakości  wypełnieniem oraz najwyższą absorpcją siły uderzenia - świetne modele zarówno do sparingów, walki jak i mocnej pracy na worku. Obie wersje występują zarówno w wersji na rzep i wersji wiązanej, która może być wykorzystywana w walkach zawodowych na światowym poziomie.

Nasz sklep ma w swojej ofercie szeroki wybór rękawic bokserskich marki Venum. Każdy - od początkujących do zaawansowanych znajdzie coś dla siebie.