Iron Horse Beta Energy 280g

Producenci (+)

Recenzje (+)

Maska jest rewelacyjna! Bardzo dobrze trzyma się twarzy, nie przesuwa się i nie...

Newsletter (+)

Kontakt (+)

  • mmaniak.pl

    ul. Sokratesa 7 lok. 111

    01-909 Warszawa

  • +48 511 616 841
    +48 500 013 950

Iron Horse Beta Energy 280g Powiększ

Iron Horse Beta Energy 280g

55,00 PLN

Producent:
Iron Horse

Wysyłka w 24 godz.

14 dni na zwrot lub wymianę

Produkt:
Iron Horse Beta Energy 280g
E-mail:
Imię:
Wiadomość:
Opis
Beta Energy jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców sportów siłowo-wytrzymałościowych.
β-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold). Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej.
Histydyna – jeden z 22 aminokwasów budujących białka, uznana za aminokwas względnie egzogenny (wg niektórych źródeł klasyfikowany jest jako aminokwas egzogenny). Zapotrzebowanie na ten aminokwas jest bardzo niewielkie, a pewna znaczenie w zaspokajaniu jego zapotrzebowania może mieć także mikroflora jelitowa. Histydyna bierze udział w syntezie białek, w tym – hemoglobiny. Występuje w pokarmach zasobnych w białko., czyli głownie w mięsie, jajach, drobiu i nabiale. Z punktu widzenia sportowców wartym podkreślania jest fakt, że aminokwas ten stanowi (wraz z beta-alaniną), prekursor karnozny, dipeptydu o właściwościach antyoksydacyjnych (antydornikowych), ale przede wszystkim – buforujących. Zwiększenie ilości karnozyny w mięśniach pozwala na poprawę takich parametrów jak wytrzymałość i siła, a także przyczynia się do szybszej odnowy powysiłkowej.
Cytrynian magnezu pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, natomiast w komplecie z pirydoksyną zmniejsza uczucie zmęczenia.
Dawkowanie Jedną pełną miarkę (5g) rozpuścić w szklance wody, stosować na 20 min przed treningiem.

 

Komentarze

Aby dodać recenzję proszę się zalogować