Iron Horse High Kick 420g

Producenci (+)

Recenzje (+)

ta maska na żywo też ma te dziurki na pasie

Newsletter (+)

Kontakt (+)

  • mmaniak.pl

    ul. Sokratesa 7 lok. 111

    01-909 Warszawa

  • +48 511 616 841
    +48 500 013 950

Iron Horse High Kick 420g Powiększ

Iron Horse High Kick 420g

129,00 PLN

Producent:
Iron Horse

Wysyłka w 24 godz.

14 dni na zwrot lub wymianę

Produkt:
Iron Horse High Kick 420g
E-mail:
Imię:
Wiadomość:
Opis
Iron Horse Series High Kick jest preparatem przed treningowymprzeznaczonym przede wszystkim dla sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych (MMA, BOKS, ZAPASY, RUGBY...), w których wytrzymałość, dynamika, szybkość i kondycja mają podstawowe znaczenie. W sportach walki walcząc w stójce HIGH KICK zapobiega drętwieniu mięśni kapturowych i barków, walcząc w parterze zapobiega odrętwieniu bicepsów i mięśni przedramion. W grach zespołowych i biegach w sposób zauważalny i wymierny oddala zjawisko "długu tlenowego" , poprawia kondycję i wytrzymałość oraz daje mocną wolę walki. Stosowanie IRON HORSE SERIES HIGH KICK przed treningiem zapewnia wzrost kondycji, wytrzymałości tlenowej jak i mięśniowej zawodnika. W przeciwieństwie do preparatów przed treningowych stosowanych w kulturystyce IRON HORSE SERIES HIGH KICK nie zatrzymuje nadmiernej ilości krwi w pracujących mięśniach, a pozwala na zachowanie szybkości i dynamiki, zapobiega zakwaszaniu się pracujących mięśni czym zdecydowanie przyczynia się do poprawy wyników sportowych. W zauważalny sposób oddala zjawisko długu tlenowego.

Waga netto: 420 g.
Ilość porcji w pojemniku: 28.
UWAGA: Preparat przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Nie może być stosowany przez osoby mające jakiekolwiek schorzenia układu sercowo-naczyniowego, przez osoby mające nadciśnienie tętnicze, przez kobiety w ciąży oraz przez osoby w podeszłym wieku.
Stosowanie:
Stosować tylko w dni treningowe, 1 porcję dziennie. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Spożywać co najmniej 2 godziny po posiłku. Zawartość 1 porcji (3 miarki produktu) rozpuścić w szklance wody, wypić na 30 minut przed treningiem.

Komentarze
Andrzej G
Dodano: 2014-05-22 19:21:02
Ocena:

Super produkt, widać sporą poprawe kondycji przy stosowaniu tego suplementu. Polecam każdemu fighterowi!!

Paweł K
Dodano: 2014-04-09 14:14:44
Ocena:

Bardzo fajny produkt polecam wszystkim, daje dosłownie High Kick'a na treningu 5/5.

Aby móc napisać swoją opinię musisz się zalogować