Smmash Spodenki MMA Dziecięce Squiddy

Producenci (+)

Recenzje (+)

Siema czy ta gume mozna stosowac rowniez na worek treningowy?

Newsletter (+)

Kontakt (+)

  • mmaniak.pl

    ul. Piastów Śląskich 65

    01-494 Warszawa

  • +48 500 013 950
    +48 502 918 897

Smmash Spodenki MMA Dziecięce Squiddy

129,00 PLN

Producent:
Smmash

Wysyłka w 24 godz.

14 dni na zwrot lub wymianę

Produkt:
Smmash Spodenki MMA Dziecięce Squiddy
E-mail:
Imię:
Wiadomość:
Opis

Smmash Spodenki MMA Dziecięce Squiddy

Ciekawa grafika i barwne kolory na pewno przyciągną wzrok najmłodszych adeptów sztuk walki! Spodenki MMA są bardzo wygodny, lekkie i przyjemne w dotyku, a przede wszystkim zaprojektowane z myślą o komforcie twojej pociechy podczas treningu. Dzięki innowacyjnym technologiom i systemom, spodenki stanowią idealne rozwiązanie dla tych stawiają swoje pierwsze kroki na macie jak i tych są już doświadczeni.

• Technologia ''Spider's cell'' - nici 2,5 razy mocniejsze i o 140% odporniejsze na przedarcia od tradycyjnych włókien
• Technologia Antybakteryjna - łączenie włókien z jonami srebra pozwala w znaczący sposób zahamować aktywność bakterii na powierzchni skóry i tym samym zneutralizować nieprzyjemny zapach
• Aktywna Regulacja Temperatury - utrzymuje ciało w odpowiedniej temperaturze, co jest niezbędne podczas zróżnicowanego treningu siłowego w celu uzyskania jak najlepszych efektów
• Materiał Termoperformance - odpowiednia konstrukcja i struktura włókien utrzymuję stałą temperaturę organizmu. Specjalny system, oparty na inteligentnych kanalikach, odprowadza wilgoć do zewnętrznej warstwy materiału, dzięki czemu podczas treningu mięsnie pozostają rozgrzane, a ciało suche.
• Technologia ''Bio color intense''- metoda barwienia oparta na sublimacji nanocząsteczek farby dzięki czemu kolory są o 40% bardziej intensywne.
• Rzep Velcro- wykonany z syntetycznej żywicy, dzięki czemu jego konstrukcja zapewnia o wiele większą wydajność i funkcjonalność.

Tabela rozmiarów (cm):

  wzrost
S 116 - 128
M 134 -146
L 152 - 158
XL 164 - 170
Komentarze

Aby dodać recenzję proszę się zalogować