Smmash Rashguard Dziecięcy Squiddy Krótki Rękaw

Producenci (+)

Recenzje (+)

Gi jest rewelacyjne. Przylega do ciała niczym dobrze skrojony garnitur, a wszyty rashguard...

Newsletter (+)

Kontakt (+)

  • mmaniak.pl

    ul. Piastów Śląskich 65

    01-494 Warszawa

  • +48 500 013 950
    +48 502 918 897

Smmash Rashguard Dziecięcy Squiddy Krótki Rękaw

119,00 PLN

Producent:
Smmash

Wysyłka w 24 godz.

14 dni na zwrot lub wymianę

Produkt:
Smmash Rashguard Dziecięcy Squiddy Krótki Rękaw
E-mail:
Imię:
Wiadomość:
Opis

Smmash Rashguard Dziecięcy Squiddy Krótki Rękaw

Ciekawa grafika i barwne kolory na pewno przyciągną wzrok najmłodszych adeptów sztuk walki! Rash jest bardzo wygodny, lekki i przyjemny w dotyku, a przede wszystkim zaprojektowany z myślą o komforcie twojej pociechy podczas treningu. Dzięki innowacyjnym technologiom i systemom , ciało dziecka będzie chronione przed otarciami i drobnymi skaleczeniami. Pot będzie odprowadzany na zewnątrz a bakterie będą skutecznie eliminowane. Idealne rozwiązanie dla tych stawiających swoje pierwsze kroki na macie jak i tych bardziej doświadczonych, małych 'fighterów'!

• Technologia ''Spider's cell''- nici 2,5 razy mocniejsze i o 140% odporniejsze na przedarcia od tradycyjnych włókien
• Technologia Antybakteryjna- łączenie włókien z jonami srebra pozwala w znaczący sposób zahamować aktywność bakterii na powierzchni skóry i tym samym zneutralizować nieprzyjemny zapach
• Aktywna Regulacja Temperatury - utrzymuje ciało w odpowiedniej temperaturze, co jest niezbędne podczas zróżnicowanego treningu siłowego w celu uzyskania jak najlepszych efektów
• Materiał Termoperformance - odpowiednia konstrukcja i struktura włókien utrzymuję stałą temperaturę organizmu. Specjalny system, oparty na inteligentnych kanalikach, odprowadza wilgoć do zewnętrznej warstwy materiału, dzięki czemu podczas treningu mięśnie pozostają rozgrzane, a ciało suche.
• Technologia ''Bio color intense''- metoda barwienia oparta na sublimacji nanocząsteczek farby dzięki czemu kolory są o 40% bardziej intensywne.

Tabela rozmiarów (cm):

  wzrost
S 116 - 128
M 134 -146
L 152 - 158
XL 164 - 170
Komentarze

Aby dodać recenzję proszę się zalogować