Tarcze i łapy - MMAniak.pl - Sklep nr 1 w Polsce

Wyszukiwanie zaawansowane (+)

Dostępne rozmiary v

Producenci (+)

Recenzje (+)

Polecam tą maske wszytko co o niej pisza to prawda przekonaj sie sam!

Newsletter (+)

Kontakt (+)

  • mmaniak.pl

    ul. Piastów Śląskich 65

    01-494 Warszawa

  • +48 502 918 897
    +48 690 652 674

Tarcze i Łapy

Bogaty wybór tarcz bokserskich, łap trenerskich oraz tarcz pao

W naszym sklepie znajduje się bogaty asortyment sprzętu trenerskiego do pracy z partnerem takiego jak tarcze i łapy bokserskie, tarcze do kopnięć oraz tarcze pao. Produktów tych używa się na niemal każdym treningu sportów uderzanych takich jak boks i muay thai oraz MMA. Praca na tarczach z trenerem lub partnerem jest istotnym elementem treningu sportów walki. Systematycznie prowadzona znacznie podnosi umiejętności zawodnika.

Rola tarcz bokserskich w treningu uderzeń

Praca z wykorzystaniem tarcz bokserskich (łap trenerskich) poprawia umiejętności zadawania ciosów rękoma. "Tarczowanie" rozwija technikę, szybkość, koordynację, timing i wiele innych cech boksera. W sklepie MMAniak.pl znajdziesz tarcze i łapy wykonane ze skóry naturalnej i sztucznej. Zdajemy sobie sprawę, że sprzęt dla trenerów narażony jest na spore obciążenie dlatego staramy się sprzedawać wyłącznie przetestowane produkty uznanych marek takich Twins lub Venum. Produkty tych marek w dużej mierze są wykonane z wysokiej klasy materiałów, które gwarantują długą żywotność.

Tarcze pao i tarcze do kopnięć

W muay thai i kick boxingu podczas treningu używa się tarcz pao lub większych tarcz do kopnięć. Tarcze pao są rodzajem tarcz, które zakłada się na przedramiona. Służą do treningu ciosów zarówno rękoma jak i nogami z nastawieniem na mocne "middle kicki". Tarcze pao bardzo często stosuje się w muay thai. Drugim rodzajem tarcz używanych w treningu uderzeń nogami są tarcze do kopnięć - duże tarcze do treningu mocnych uderzeń typu low kick i front kick. Tarcze te posiadają uchwyty pozwalające je trzymać jedną albo dwiema rękami.

Ochraniacze tułowia - jeszcze lepsza ochrona trenera

W naszym sklepie znajdziesz również specjalistyczne ochraniacze tułowia pozwalające na trening uderzeń i kopnięć bezpośrednio na korpus i inne strefy np. uda. Ochraniacze tułowia gwarantują najwyższy poziom ochrony a w połączeniu z tarczami bokserskimi lub tarczami pao zwiększają możliwości treningowe i znacząco poprawiają jakość przeprowadzonego treningu. Ochraniacze na tułów w nieco cieńszej wersji wykorzystuje się również podczas niektórych amatorskich zawodów muay thai.