Rozmiar

Rozmiar

Hayabusa

Hayabusa Fightwear

Hayabusa Fightwear to kanadyjska marka założona w 2008 roku. Termin "Hayabusa" oznacza japońskie określenie sokoła, który znany jest ze swojej siły i szybkości. Reprezentuje on te same wartości jakie w założeniu mają reprezentować atleci z całego świata, którzy dumnie używają tej marki podczas swoich treningów. Hayabusa Fightwear mimo stosunkowo młodej historii jest obecnie jedną z najbardziej renomowanych na świecie firm jeśli chodzi o produkcję sprzętu i odzieży do MMA. Znana jest z rewelacyjnej jakości oraz bardzo innowacyjnych produktów, często wyznaczając trendy dla całej branży. 

Firma produkuje sprzęt, odzież i akcesoria używane w treningu MMA, boksu czy Muay Thai. Jednym z najbardziej innowacyjnych wyrobów marki są rękawice Hayabusa – zarówno rękawice bokserskie jak i rękawice do MMA. To co cechuje te wyroby to fakt, że mimo znakomitej trwałości i wytrzymałości na zniszczenia rękawice Hayabusa nie są wykonane ze skóry naturalnej tylko z opatentowanej, ekstra wytrzymałej sztucznej skóry o nazwie „Engineered Leather”. Jest to jeden z nielicznych produktów tak wysokiej jakości, którego z czystym sumieniem mogą używać weganie i wegetarianie! Głównym i najbardziej przez nasz sklep polecanym modelem są rękawice bokserskie Hayabusa T3. Poza wykonaniem z najlepszego sztucznego materiału cechują się niespotykaną wygodą oraz bezpieczeństwem używania. Wypełnienie rękawic stanowi autorski system Hayabusy o nazwie „Delta-EG Inner Core” posiadający wzmocnioną strefę zgniotu gwarantującą większe bezpieczeństwo dłoni podczas mocnych uderzeń a system Fusion-Splinting usztywnia dłoń zapewniając ogólnie znacznie lepszą jej stabilizację. Wszystkie rękawice Hayabusa (zarówno te bokserskie jak i do mma) mają podwójne zapięcie rzepowe w nadgarstku, które obecnie jest kopiowane przez wiele światowych marek ale należy pamiętać, że to właśnie Hayabusa je wymyśliła i wprowadziła na rynek masowy. 

Hayabusa Fightwear jest także producentem najwyższej jakości spodenek do MMA oraz rashguardów. To właśnie rashguard Hayabusy jest uznawany za najbardziej zaawansowany technologicznie produkt tego typu na świecie! Doskonały zarówno na lato jak na zimę utrzymuje optymalną temperaturę ciała niezależnie od pory roku. Wszystkie spodenki Hayabusy wykonywane są od lat z tego samego mocnego materiału. Produkty te również uważane są przez wielu za najbardziej wytrzymałe i najbardziej rozwinięte technologicznie na świecie. Modele takie jak Metaru lub Chikara na stałe weszły do asortyment naszego sklepu i cieszą się corocznie niesłabnącym zainteresowaniem.

Niezależnie od tego czy trenujesz boks, Muay Thai czy MMA, Hayabusa Fightwear to marka dla każdego adepta sportów walki. Tak samo nie ma znaczenia czy chcesz posiadać spodenki, rashguard czy rękawice Hayabusa pamiętaj, że każdy z tych produktów będzie Ci długo służył podczas Twoich najcięższych sesji treningowych. 

Hayabusa Fightwear przejawia nowatorskie podejście do kwestii związanych ze swoimi produktami. Dowodem tego jest wypuszczenie oryginalnej serii rękawic bokserskich w kooperacji z firmą Marvel. Oparta ona jest na motywach znanych superbohaterów m.in. Iron Man, Kapitan Ameryka (Captain America), Czarna Pantera (Black Panther), Kapitan Marvel (Captain Marvel) oraz Punisher. Rękawice te nie są jedynie serią kolekcjonerską tylko profesjonalnymi rękawicami bokserskimi, które bez zastrzeżeń mogą być stosowane przez profesjonalnych fighterów.

Hayabusa Fightwear jest również sponsorem wielu znakomitych zawodników i osobistości ze świata sportów walki m.in. Georges St. Pierre – legenda MMA, Vinny Magelhaes – profesjonalny zawodnik czy Carlos Machado – legenda BJJ. Zapraszamy do przejrzenia oferty Hayabusa Fightwear. Nasz sklep jest jednym z największych dystrybutorów tej marki w Polsce.