Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 439,00 zł

Waga

Waga

Danger Equipment

Danger Equipment

Danger Equipment to młoda marka z Tajlandii, która poprzez połączenie estetycznego designu i starannego wykonania stopniowo toruje sobie drogę do świadomości i serc miłośników Muay Thai na całym świecie.

Powstała w 2004 firma za cel stawia sobie za dostarczanie wysokiej klasy  rękawic bokserskich, specjalnie profilowanych pod kątem trenowania Muay Thai oraz przeznaczonych dla pasjonatów sportów walki na każdym poziomie zaawansowania i stażu treningowego. Rękawice bokserskie tej firmy zaprojektowane zostały tak, by mogły służyć do szerokiego spektrum zadań treningowych: od tarcz i treningu na worku, przez pracę zadaniową, a skończywszy na sparingach. Jednocześnie marka Danger - niejako na przekór swojej nazwie - stawia wyraźny akcent na maksymalne bezpieczeństwo ćwiczących i priorytetyzuje komfort treningów. Znajduje to bezpośrednie przełożenie na wykorzystane do produkcji materiały, ale też konstrukcję rękawic. 

W rękawicach Danger znajdziemy szereg rozwiązań, które zostały pomyślane i stworzone specjalnie pod kątem zapewnienia maksymalnego poziomu ochrony i wygody, jak chociażby: wielowarstwowe wypełnienia czy też szerokie, profilowane zapięcia na rzep. Wykorzystane w rękawicach technologie znacznie podnoszą poziom bezpieczeństwa, a siateczkowe panele i perforowane pokrycie kciuka zapewniają dłoniom doskonałą wentylację oraz chronią rękawice przed zawilgoceniem, zarazem znacznie podnosząc komfort użytkowania. Wszystko po to, byś mógł zaangażować się w trening w 100%. 

Rękawice bokserskie Danger są w całości szyte w Tajlandii, w renomowanych manufakturach i pod okiem doświadczonych fachowców. Marka kładzie nacisk na najwyższą jakość produkcji i trwałość wykorzystanych materiałów, wśród których znajdziemy zarówno wysokogatunkową skórę naturalną, jak i materiały syntetyczne. Jeśli szukasz świeżych wzorów, utrzymanych w  przykuwających wzrok żywych i soczystych kolorach, a jednocześnie zależy Ci na zapobieganiu kontuzjom i wygodzie treningu, w ofercie rękawic bokserskich Danger Equipment z pewnością znajdziesz coś dla siebie!