Maty puzzlowe

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 149,00 zł

Maty puzzlowe - doskonała alternatywa dla tradycyjnych mat

Maty puzzlowe są idealnym rozwiązaniem do niemal każdego klubu sztuk walki, klubu fitness, siłowni itp. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz możliwości połączenia mogą być dowolnie układane w zależności od dostępnej powierzchni. Mogą być również zabierane na obozy sportowe - ułożone jedna na drugiej są bardzo łatwe w transporcie.

Maty puzzlowe idealnie nadają się do niemal wszystkich sportów walki. Maty puzzlowe o grubości 4 cm doskonale amortyzują upadki dlatego sprawdzają się w judo, MMA, zapasach lub grapplingu. Mogą być również używane we wschodnich sztukach walki np. aikido lub jiu-jitsu. Maty puzzlowe o grubości 2 cm są cieńsze i lepiej sprawdzają się w sportach walki typowo uderzanych np. taekwondo, karate, muay thai, boks. Maty można również wykorzystywać na świeżym powietrzu ponieważ materiał z którego są wykonane jest odporny na wilgoć.

Maty puzzlowe są dwukolorowe dzięki czemu układając je można wyodrębnić pole walki o dowolnych wymiarach lub ułożyć je w innych, ciekawy wzór który Nam odpowiada. Maty puzzle posiadają wytłoczony wzór trzciny ryżowej dzięki czemu posiadają właściwości antypoślizgowe.

Maty puzzlowe doskonale sprawdzają się zarówno w szkołach i klubach sportowych jak i w zaciszu domowym przy zwykłej gimnastyce. Produkt jest doskonałą alternatywą dla ciężkich i grubych mat tatami, których przechowywanie jest trudne i zajmuje dużo miejsca.